حادثه ایی تلخ برای بازیکن تیم پتروکیان شوشتر

__۱_~۳

به گزارش سایت خبری پیک شوشتر به نقل از افکارنیوز ، حسین الماسی فوتبالیست جوان باشگاه فوتبال پتروکیان شوشتر در حادثه رانندگی از ناحیه نخاع آسیب جدی دید. حسین الماسی بازیکن و کاپیتان سابق آنزان ایذه ، نفت و گاز گچساران و فعلی پتروکیان شوشتر در تصادفی از ناحیه‌ نخاع آسیب جدی دید.

photo_2016-07-12_18-48-17

پدر حسین درحالی‌که چشمانش به پاهای کشیده فرزند برومندش خیره مانده بود گفت: وضعیت حسین برایمان غیرقابل‌باور است به‌طوری که نه من و نه مادرش نمی‌توانیم بیش از ده دقیقه بالای سر حسین بمانیم.

الماسی در ادامه بابیان اینکه در این روزها تنها انتظارمان از مسئولین این است که حسین را فرزند خودشان بدانند و حداقل با یک عیادت هم شده باعث دلگرمی و ما و بخصوص حسین شوند.

این بار حسین با پوزخندی تلخی خاطرنشان می‌کند که در این مدت به جزء دوستانم و مربی‌ام تنها مسئولی که یادش آمده حسین اینجا خوابیده آقای حاتمی رئیس اداره ورزش و جوانان ایذه بوده که همین‌جا از آنها تشکر می‌کنم.

حسین در ادامه از قراردادش با پتروکیان می‌گوید که در این شرایط و عدم دریافت مطالباتش مجبور به شکایت شده است تا بتواند خرج وضعیت فعلی‌اش کند.

بازیکن پتروکیان شوشتر با امید بسیار از اظهارنظر پزشکان می‌گوید: اینکه نخاعم دچار کوفتگی شده است نه قطع، جای امیدواری زیادی برایم دارد و از همه می‌خواهم دعایم کنند تا دوباره بتوانم روی پاهای خودم بایستم.

پدر حسین در پایان بابیان اینکه توقع یک دیدار ملاقات آن‌هم برای دلگرمی به جوانی ورزشکار از طرف مسئولین واقعاً خواسته‌ی زیادی نیست، آرزو کرد روزی برسد که همه خود را در قبال جوانان مسئول بدانند.

One thought on “حادثه ایی تلخ برای بازیکن تیم پتروکیان شوشتر”

  1. asdghjk گفت:

    خبر ناراحت کننده ای بود
    انشالله خدا کمک کنه که هر چه زودتر خوب بشه

    و همه بیماران هم به سلامت مرخص بشوند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر