فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوشتر از خبرنگاران تجلیل کرد

DSC_5523

به گزارش پیک شوشتر ، طی مراسمی از خبرنگاران شهرستان شوشتر در محل سالن اجتماعات ستاد فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان تجلیل شد.

سرهنگ بهروز حسنوند ضمن تبریک روز خبرنگار گفت : انصافاً درطول سال جاری شاهد همکاری مجدانه و بی دریغ اصحاب رسانه سطح شهرستان با پلیس بوده ایم.

فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر افزود: در جامعه امروز با وجود عرصه فضای مجازی و جنگ نرم ، وظیفه یک خبرنگار یک وظیفه خطیر و بسیار مهم حتی نقش حیاتی و سازنده در تصمیمات کشوری هم میتواند داشته باشد

وی اظهار داشت : خبرنگار همواره باید بعنوان یک چشم بینا و زبان ناطق آن هم از طرف مردم و دولت بتواند به بیان واقعیت ها در راستای  پیشگیری از جرائم و آگاهی بخشی مردم و مسئولین برای داشتن یک جامعه سالم تلاش مستمر نماید .

سرهنگ حسنوند به عملیات های پلیس شهرستان شوشتر اشاره کرد و گفت : اصحاب رسانه می بایست بعنوان یک بازوی همراهی کننده و اطلاع دهنده صحیح از عملکرد نیروهای خدوم انتظامی همواره موجبات جلب اعتماد و مشارکت اجتماعی در بین شهروندان باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر در خاتمه بیان داشت: رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع را سر لوحه کار پلیس شوشتر عنوان کرد و در این مراسم از ۱۲ خبرنگار سطح شهرستان با اهدای هدایا و لوح تقدیر تجلیل گردید.

0 دیدگاه ثبت شده در “فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوشتر از خبرنگاران تجلیل کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر