٩ مجروح در چهار سانحه رانندگی در شوشتر

 

سرپرست مرکز فوریت‌های پزشکی شوشتر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته چندین حادثه رانندگی در ظرف یکساعت و نیم در شوشتر اتفاق افتاد که این حوادث ۹ مصدوم در پی داشت.

به گزارش پیک شوشتر ؛ سعید محمد‌خواه اظهار داشت: در روز سه شنبه ۲۷ مردادماه از ساعت ۱۹:۲۷ الی ۲۰:۵۳ دقیقه ۴ فقره تصادف در شهرستان شوشتر رخ داد.

وی افزود: اولین تصادف در جاده‌ی کمربندی بلوار علامه شیخ شوشتری (ره) بدلیل برخورد یک دستگاه پژو به خودروی پراید اتفاق افتاد که در این حادثه ۲ نفر زخمی شدند.

سرپرست مرکز اورژانس ۱۱۵ ادامه داد: دومین سانحه رانندگی در ساعت ۲۰:۱۲ دقیقه در میدان شهید فخاریان بدلیل برخورد یک دستگاه وانت بار پیکان به یک کودک عابر پیاده رخ داد که یک نفر مصدوم بر جای گذاشت.

محمدخواه اضافه کرد: سومین تصادف نیز در ساعت ۲۰:۴۰ دقیقه در منطقه دروازه بالاتر از ستاد فرماندهی بدلیل برخورد دو دستگاه موتور سیکلت با یکدیگر روی داد که این حادثه هم ۳ مصدوم داشت.

سرپرست مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی شوشتر با بیان اینکه چهارمین تصادف در ساعت ۲۰:۵۳ دقیقه شب اتفاق افتاد، تصریح کرد: این سانحه نرسیده به پل شهرک اندیشه – علم الهادی بدلیل برخورد یک دستگاه پژو به یک موتور سیکلت اتفاق افتاد که در این حادثه نیز ۳ نفر زخمی شدند.

وی همچنین گفت: تمامی مصدومین بعد از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ با چندین کُد آمبولانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند./

0 دیدگاه ثبت شده در “٩ مجروح در چهار سانحه رانندگی در شوشتر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر