خیرین هزینه ساخت مجتمع تصویربرداری پیشرفته در بیمارستان خاتم الانبیاء شوشتر را تامین کردند

ff

سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: خیرین شهرستان شوشتر در اقدامی نیکوکارانه هزینه کامل ساخت ساختمان مجتمع تصویر برداری در بیمارستان خاتم الانبیاء این شهرستان را تقبل کردند.

به گزارش سایت خبری پیک شوشتر ، دکتر فرهاد ابول نژادیان در این خصوص اظهار داشت: آقای حاج غلامرضا جواهریان ، خیّر نیکوکاری است که مبلغ پنج میلیارد ریال کمک مالی خود را برای ساخت ساختمانM.R.I بیمارستان خاتم الانبیاء شهرستان شوشتر پرداخت کرده است.

وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای ساخت مجتمع تصویر برداری ، اضافه کرد: به همین منظور یک دستگاه سی تی اسکن پیشرفته برای بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) از محل اعتبارات دانشکده علوم پزشکی شوشتر و کمک هیئت امنای ارزی وزارت بهداشت خریداری شده است و هزینه احداث ساختمان آن که بخشی از مجتمع تصویر برداری می باشد کاملاً توسط تعدادی از خیرین سلامت شهرستان شوشتر تامین شده است.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر اضافه کرد: در حال حاضر عملیات احداث این مجتمع تصویر برداری در بیمارستان خاتم الانبیاء شوشتر شروع شده است که در آینده نزدیک مورد بهره برداری خواهد رسید تا شهروندان عزیز از مزایای آن بهره مند شوند./

One thought on “خیرین هزینه ساخت مجتمع تصویربرداری پیشرفته در بیمارستان خاتم الانبیاء شوشتر را تامین کردند”

  1. شهروند گفت:

    خدا خیرشان بدهد.واقعا این نیاز در شهرستان شوشتر به شدت احساس میشد. از خیرین سلامت شهرستان شوشتر به ویژه جناب حاج غلامرضا جواهریان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر