علیرضا قاسمی نژاد رئیس شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری شوشتر به عنوان دادستان رامهرمز منصوب شد

 

به گزارش سایت خبری پیک شوشتر ، طی حکمی که از سوی آیت اله آملی لاریجانی رییس قوه قضائیه صادر شد ، علیرضا قاسمی نژاد که ریاست شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری دو شهرستان شوشتر را برعهده داشت به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامهرمز منصوب شد .

وی تحصیل کرده حوزه و مرکز تخصصی حقوق و قضاء اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد در دو رشته حقوق خصوصی و جزا و جُرم شناسی بوده که علاوه بر فقه و اصول دروس حقوقی را نیز گذرانده بود و در سال ۸۸ در شهرستان بندر خَمیر استان هرمزگان شروع بکار و بصورت همزمان در دادسرای عمومی و دادسرای ویژه روحانیت مشغول به فعالیت شد و پس از گذشت ۸ ماه از شروع بکار وی با توجه به انتقال دادستان ، بعنوان سرپرست دادسرا و جانشین دادستان در بندر خَمیر از شهرهای استان هرمزگان با مرکزیت بندرعباس انتخاب شد . و در استان هرمزگان بعنوان قاضی نمونه دادسرا و شورای حل اختلاف مورد تقدیر مدیر کل استان هرمزگان قرار گرفت . وی که از سال ۹۲ که به استان خوزستان  و شهرستان شوشتر منتقل شد در سمتهای دادیاری و بازپرسی و ریاست شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری دو شهرستان شوشتر فعالیت نمود که به گفته مسولین استان خوزستان خوش درخشید ، و به مدت سه سال از ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ دادیار ویژه روحانیت بندرعباس ، از جمله سوابق علیرضا قاسمی نژاد می باشد .

قابل ذکر است علیرضا قاسمی نژاد به مدت دو ماه نیز بعنوان بازپرس ، در سال ۹۴ مامور به خدمت در شهرستان های گتوند و اندیمشک نیز فعالیت داشته است ./

0 دیدگاه ثبت شده در “علیرضا قاسمی نژاد رئیس شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری شوشتر به عنوان دادستان رامهرمز منصوب شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر