عامل انتشار شایعه سرقت از بانک در شوشتر دستگیر شد

 

رئیس پلیس فَتا شوشتر از دستگیری عامل انتشار شایعه سرقت بانک در شوشتر خبرداد.

به گزارش سایت خبری پیک شوشتر به نقل از دانا ، بهروز قلاوند با اشاره به این که شخصی در شبکه اجتماعی اقدام به انتشار خبر کذب با مضمون ” سلام . امروز آخر وقت اداری سرقت بانک مسکن ، بلوار شرافت صورت گرفته ظاهراً یکی از سارقان دستگیر و دیگری خود را به آب انداخته و تیراندازی نیز صورت گرفته ” نموده ، اظهارداشت : با توجه به اینکه پرسنل پلیس فَتا از قبل موفق به نفوذ در این گروه شده بودند ، در ساعت اولیه نشر خبر ، مراتب رویت و به عرض فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان شوشتر رسید.

وی ادامه داد: بلافاصله توسط فرماندهی انتظامی شهرستان طی مصاحبه با سایت های خبری ، کذب بودن خبر مذکور اعلام و توسط پلیس فَتا ضمن قرار دادن لینک تکذیب خبر در گروه فوق ، عملیات روانی پیرامون تکذیب خبر و جلوگیری از انتشار بیشتر و نیز شناسایی فرد انتشار دهنده خبر ، در دستور کار قرار گرفت.

قلاوند افزود: در ساعت اولیه موفق به شناسایی متهم شدیم و پس از هماهنگی با مقام محترم قضایی نامبرده احضار و با توجه به ادله های موجود به بزه انتسابی به دادسرای شوشتر معرفی و قرار متناسب برای وی صادر گردید.

رئیس پلیس فَتا شوشتر در خاتمه خاطرنشان کرد: خوشبختانه عکس العمل سریع پلیس فَتا شهرستان شوشتر مانع از انتشار بیشتر خبر در سایر گروه ها و همچنین فضای مجازی گردید./

0 دیدگاه ثبت شده در “عامل انتشار شایعه سرقت از بانک در شوشتر دستگیر شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر