خرید بیش از ۲۷ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی از ابتدای سال جاری در بیمارستانهای شوشتر

 

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: از ابتدای سال ۹۵ تا کنون بیش از ۲۷ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی اساسی و سرمایه برای بیمارستان‌های تابعه این دانشکده خریداری شده است.

به گزارش سایت خبری پیک شوشتر ؛ مهندس رضا رجبی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: از مهمترین تجهیزات پزشکی خریداری شده می‌توان به دستگاه‌های سی تی اسکن، سیستم مانیتوریگ علائم حیاتی و سانترال، اتوکلاو، کنسول بالای تخت بیمار و تجهیزات آزمایشگاهی جهت بیمارستان‌ها اشاره نمود.

وی با بیان اینکه اکثر تجهیزات مستهلک و فرسوده بخش‌های درمانی تعویض شده اند، افزود: که ازجمله این اقدامات به‌روز نمودن ابزار جراحی، خریداری تجهیزات آزمایشگاهی ،انکوباتور و نبولایزر NICU ، وسایل چشم پزشکی، دستگاه سی آرم، DC شوک و ست های مختلف اتاق عمل در بیمارستان ها می توان اشاره کرد.

همچنین مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشکده از احداث چاه ارت در بخش های مختلف بیمارستان خاتم الانبیاء خبر داد و گفت: این کار برای اولین بار و ایمنی بیشتر در این بیمارستان صورت گرفت.

مهندس غلامرضا ابراهیمی عنوان کرد: هزینه احداث چاه های ارت بالغ بر ۱۸۰ میلیون ریال بوده و مزیت آنها جلوگیری از صدمه زدن به دستگاه های الکترونیکی و تجهیزات پزشکی در مواقعی که ولتاژ برق بطور ناگهانی بالا می رود موثر می باشد.

وی با اشاره به توسعه پروژه های عمرانی نیز اظهار داشت: خوشبختانه با حمایت مجمع امور خیرین و وزارتخانه در خصوص تامین اعتبار مالی پروژه های در دست اقدام، این پروژه ها با پیشرفت قابل ملاحظه ای در حال انجام می باشند.

مدیر عمرانی دانشکده با اشاره به تعویض کامل تابلوهای برق مادر در بیمارستان خاتم الانبیاء هم افزود: با توجه به ضرورت و کاهش خطر آتش سوزی در تابلو های برق قدیمی با همت و تلاش همکاران، با هزینه ای بالغ بر ۵۵۰ میلیون ریال این تابلوها تعویض و استانداردسازی شدند.

0 دیدگاه ثبت شده در “خرید بیش از ۲۷ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی از ابتدای سال جاری در بیمارستانهای شوشتر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر