بیانیه رئیس جمعیت مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شوشتر در تقدیر ازحضور پرشور مردم در انتخابات/ از خبرنگار پیک شوشتر تشکر می کنم

 

 

رئیس جمعیت مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شوشتر باصدور بیانیه ایی با تاکید براینکه در انتخابات ملاک رآی مردم است خاطرنشان کرده است هرکس از صندوق بیرون آمد بی شک پیروز میدان ، ملت ایران و انقلاب اسلامی است.

رئیس جمعیت مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شوشتر در پی حماسه پرشور مردم در ۲۹ اردیبهشت ماه و حضور میلیونی در پای صندوقهای رای از این حضور مقتدرانه تقدیر و تشکر کرده است . متن این بیانیه به شرح ذیل میباشد :

بسمه تعالی

در انتخابات ملاک رآی مردم است و هرکس از صندوق بیرون آمد بی شک پیروز میدان ، ملت ایران و انقلاب اسلامی است .

در این مقطع از زمان جا دارد از حماسه حضور مردم عزیز و شریف شهرستان شوشتر در روز ۲۹ اردیبهشت پای صندوقهای رآی تشکر ویژه داشته باشم .

از همه خواهران و برادران که در ستادهای انتخاباتی شهر و روستا و ستادهای مردمی حضرت آیت الله رئیسی فعالیت داشتند و عزیزانمان در جبهه پایداری کمال امتنان را دارم .

همچنین از دستگاهای نظامی و انتظامی در ایجاد نظم و همچنین اصحاب رسانه در انعکاس اخبار ، خصوصآ مدیر سایت خبری پیک شوشتر جناب آقای فتحی زاده و گروههای مختلف کمال تشکر را دارم .

در پایان از همکاری و مساعدت رئیس ستاد آقای قالیباف جناب آقای علی مبینی و همراهان ایشان صمیمانه تشکر میکنم ./

والسلام

عبدالهادی حسین زاده

0 دیدگاه ثبت شده در “بیانیه رئیس جمعیت مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شوشتر در تقدیر ازحضور پرشور مردم در انتخابات/ از خبرنگار پیک شوشتر تشکر می کنم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر