مهمترین اولویت دفتر بازرسی افزایش رضایتمندی ارباب رجوع / اعلام شماره پیامک دفتر بازرسی دانشکده علوم پزشکی شوشتر

 

 

مسئول بازرسی دانشکده علوم پزشکی شوشتر هدف از ایجاد دفتر بازرسی در هر ارگان یا سازمان را ارزیابی عملکرد آن برشمرد و اظهار کرد: نقش بازرسی بعنوان برج مراقبت هر سیستم می باشد.

به گزارش پیک شوشتر ؛ مهندس علیرضا اکبری زاده مهمترین اولویت دفتر بازرسی را افزایش رضایتمندی مردم دانست و افزود: عملکرد مطلوب مسئولین افزایش رضایتمندی ارباب رجوع را به همراه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: باید همواره افراد خلاق و نوآور را شناسایی و برای امور حساس از کارشناسان با تجربه طبق ضوابط و مقررات استفاده نماییم.

مسئول بازرسی همچنین گفت: بازرسی های مستمر از مجموعه معاونت های دانشکده و بیمارستانها به منظور رفع چالش های موجود و برگزاری جلسات کمیته های حقوق شهروندی با حضور معاونین و ریاست دانشکده و حساس بودن به شاخص های بهداشتی درمانی و اجرای دقیق برنامه های عملیاتی جهت بهبود وضعیت از دیگر وظایف این دفتر می باشد.

اکبری زاده ادامه داد: باید همواره مسئولیت پذیری را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در مقابل مشکلات سهه صدر داشته چرا که طبق فرمایشات رسول اکرم (ص) بردباری و تحمل سختی ها از ابزار ریاست است.

وی در پایان از همشهریان و کارکنان دانشکده خواست هر گونه انتقاد و پیشنهاد سازنده در خصوص وضعیت بهداشت و درمان را به شماره ویژه دفتر بازرسی دانشکده علوم پزشکی شوشتر (۰۹۱۰۷۷۴۳۱۸۱) پیامک نمایند.

0 دیدگاه ثبت شده در “مهمترین اولویت دفتر بازرسی افزایش رضایتمندی ارباب رجوع / اعلام شماره پیامک دفتر بازرسی دانشکده علوم پزشکی شوشتر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر