برگزاری نخستین جشنواره استانی استند آپ کمدی شوشتر / دومین جشنواره بزرگ موسیقی فطرت در شوشتر برگزار شد

 

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان و کانون بسیج هنرمندان نخستین جشنواره استانی استند آپ کمدی خوزستان را برگزار می کند.به گزارش پیک شوشتر ، نخستین جشنواره استانی استند آپ کمدی شوشتر با اهداف کشف و استعداد یابی در زمینه بداهه گویی و برقراری ارتباط با مخاطب بوسیله زبان و بدن ،استفاده از ظرفیت های بومی محلی درایجاد مو قعیت کمدی به صورت خاطره – لطیفه – به صورت موتو لوگ، ایجاد بستر مناسب جهت رشد و ارتقای ژانر طنز با توجه به تاثیر شگرف آن در توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه ،تجلیل از پدید آورندگان آثار فاخر در زمینه استندآپ کمدی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی با توجه به تاثیر نشاط در بالندگی جامعه. برگزار می شود.

براساس فراخوان منتشر شده این جشنواره شرایط شرکت درجشنواره به شرح ذیل است: شرکت کنندگان محترم فرم مربوط به شرکت در جشنواره را تکمیل و به دبیرخانه ارسال نمایند،هر اجرا باید بر لوح فشرده ثبت و ٣ کپی از آن به دبیرخانه جشنواره ارسال گردد ،دبیرخانه جشنواره محدودیتی در ارسال تعداد آثار ، شرایط سنی و موضوع برای شرکت کننده قائل نیست.

دبیرخانه جشنواره به آثاری که بعداز زمان مقرر دریافت می نماید ترتیب اثر نخواهد داد ،حضور برگزیدگان در مراسم اختتامیه الزامیست و عدم حضور برگزیده انصراف از جشنواره تلقی خواهد شد.

دبیرخانه جشنواره از تعدادی از افراد که بنا به رای داوران حائز رتبه گردد دعوت به عمل آورده و در روز اختتامیه از میان آنان برگزیدگان نهایی مشخص و با لوح و جوایز نقدی تقدیر خواهد نمود،قصه ، نمایش و پیام اجرا در داوری و انتخاب ، تاثیر گذار خواهد بود .

مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۵ شهریور ماه ١٣٩۶ تعیین شده که داوری و باز بینی آثار ١٠ شهریور ١٣٩۶ خواهد بود.

این جشنواره ٢٠ شهریور ماه امسال برگزار می شود و علاقه مندانی می توانند آثار خود را به آدرس دبیرخانه جشنواره واقع در خوزستان –شوشتر – میدان غدیر- اداره فرهنگ و ارشاداسلامی– دبیرخانه « نخسین جشنواره استانی استند آپ کمدی » ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن: ٣۶٢٢۴۵۴٠ (٠۶١) – همراه:آقای نجوایی: ٠٩١۶٣٠٠٧٣٩٢ تماس بگیرند.

همچنین با حضور گسترده مردم و علاقه مندان به هنر در شوشتر دومین جشنواره موسیقی فطرت به مناسبت ایام عید سعید فطر در تالار فرهنگ شوشتر برگزار گردید .در ابتدای این رویداد هنری علی بهرامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر ضمن قدردانی از حضور پر شور مردم شوشتر و دست اندر کاران برنامه گفت: رویکرد ما امسال توجه ویژه به هنرمندان جوان و نوجوان است. تلاش ما بر این است با استفاده از تصمیمات و رهنمود های پیران عرصه هنر به جوانان فضای بیشتری داده شود تا آینده فرهنگ و هنر شوشتر را به نوعی تضمین کنیم.

علی بهرامی با اشاره به امنیت پایدار ایران و آسایش هنرمندان در برگزاری و اجرای همایش ها و جشنواره ها آن هم با امنیت کامل افزود: شادی این برنامه را تقدیم می کنیم به خانواده شهدای حادثه ترور تهران و سپاسگزار نیروهای مسئول حفظ امنیت در کشورمان هستیم .

0 دیدگاه ثبت شده در “برگزاری نخستین جشنواره استانی استند آپ کمدی شوشتر / دومین جشنواره بزرگ موسیقی فطرت در شوشتر برگزار شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر