مصاحبه خبرنگار پیک شوشتر با خانم سوگند شهرانی از بازیگران شوشتر

 

هنرمندانی را که سالها در شهرستان شوشتر زحمت کشیده اند شاید بسیاری نشناسند و شاید نمی دانند که این هنرمندان چه دغدغه ها و چه حرفهایی برای گفتن با شما مردم و مسئولان داشته باشند . سایت خبری پیک شوشتر در راستای حمایت از همه هنرمندان در همه بخشهای هنری در این شهرستان اقدام به مصاحبه با هنرمندان نموده است که در زیر متن کامل مصاحبه مصطفی فتحی زاده خبرنگار سایت خبری پیک شوشتر با خانم سوگند شهرانی از بازیگران شهرستان شوشتر را می خوانید:

 

۱- خودتان را معرفی کنید؟

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما آقای مصطفی فتحی زاده خبرنگار محترم . بنده سوگند شهرانی متولد اردیبهشت ۱۳۶۲هستم.

۲- تخصص شما در چه رشته ایی است؟

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم. از سال ۱۳۹۴ در پیش دبستانی دولتے تدریس میکنم. ۸ سال سابقه فعالیت در اداره مخابرات را دارم. البته باوجود علاقه به هنر و استعداد در این زمینه، سال۸۰ و ۸۱ با آقای کیارسی و گروهشان در زمینه تئاتر همکاری داشتم و عضوی از گروه ایشان شدم. و در واقع از آن زمان فعالیت هنرے بنده استارت خورد. بعد از آن به علت تحصیل آقای کیارسے در دانشگاه تهران رشته کارگردانی و ادامه تحصیل خودم، فعالیت هنری من متوقف شد تا سال۱۳۹۴عضو گروه شمایل شدم با سرپرستی آقاے حمید بهداروندی.

۳- چند سال است که بازیگری می کنید؟

حدودا ۵سال است که در حوزه هنر فعالیت دارم.

۴- تاکنون در چند کار بازیگری شرکت کرده اید؟

با گروه شمایل، بازے نقش دختر در نمایش بلندِ قمات را کار کردم. بازے نقش زن در نمایش کوتاهی بنام بی خانمان به کارگردانی آقای علی باورصاد و به سرپرستی آقای حمید بهداروندی را داشتم. بازی در نقش خانم دکتر در فیلم خواب پنهان را داشتم به کارگردانی مهدے کریم پور.
در فیلم مهمان ناخوانده به کارگردانی جلیل نظروند، طراح لباس و دستیار طراح صحنه بودم و شرکت در مسابقه هنری تلویزیونی ستاره۲۰ و برنده شدن تا مرحله فعلے را دارم.

۵- چه مدارکی در زمینه هنری دارید؟

به صورت تجربی کار کرده ام.

۶- چه جوایزی دارید؟

لوح تقدیر و تندیس هایی به یادگار دارم از ڪارهایی ک انجام دادم در این راســتا.

۷- چه تعداد  نقش در کارنامه کاری خود دارید؟

میتوانم بگویم تقریبا ۵ نقش پُر رنگ در زمینه کاری (هنری) دارم و یک نقش جدید که هنوز به تثبیتِ نقش نرسیده است.

۸- آیا قصد دارید در سال ۹۶ کار نمایشی جدیدی داشته باشید؟

در سال۹۶ پیشنهاد بازی در نمایش من همه چراغ ها را روشن کردم به کارگردانی آقای حمید بهداروندی را دارم و در مرحله روخوانی نمایش و البته هنوز تثبیت نقش صورت نگرفته است.

۹- آیا تاکنون بخشی از درآمد نمایشهای خود را به نیازمندان اهدا نموده اید؟

بنده همیشه کمک به نیازمندان را یڪ وظیفه شرعے و همچنین راهے براے سلامت بیشتر جامعه میدانم و در حد توانایی خودم در این امر ڪوتاهے نڪردم و مادامے ڪه زنده هستم نیز نخواهم کرد.

۱۰- در پایان چه سخنی با مردم و مسئولان دارید؟

روےِ سخن پایانے بنده با مردم و مسئولان عزیز این است ک از توجه مردم عزیزمان به هنر و استقبالشان از فعالیت های هنری سپاسگزارم. اداره آموزش و پرورش شهرستان شوشتر و اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان شوشتر ارگانهایی هستند ک در امر آموزش، پرورش و فرهنگ و درونے کردن ارزشها، اعتلای آگاهی‌ در زمینه‌های مختلف و شکوفایی استعدادها و روحیه تحقیق، تتبع و ابتکار در جامعه و رشد فضایل اخلاقے نقش بسزایی دارند، بنده همین جا از مسئولین این ادارات شهرستان کمال تشڪر را دارم، سپاسگزارم از انجمن نمایش و تأتر شهرستان شوشتر و همچنین از سرپرست گروه (شمایل) آقای حمید بهداروندی ڪه از نزدیک شاهد زحمات و تلاش بی وفقه ایشان در اعتلای هنر شهر شوشتر بوده ام، تشڪر و قدردانی میڪنم. از خانواده ام نیز تقدیر و تشکر میکنم که با صبر و شڪیبایی و دیدگاهے روشن پشتیبان و حامی اصلی بنده بوده اند و با پشتیبانی و حضور خود جامه عمل پوشاندند. امیدوارم خانواده ها براےجوانان خود مشوقی همیشگی باشند و به امید موفقیت های روزافزون همه عزیزان در هر زمینه ایی که فعالیت میکنند.
از شما آقای مصطفی فتحی زاده خبرنگار محترم بابت تمام تلاش هایتان خسته نباشید عرض میکنم ، موفق و موید باشید./

www.peikshushtar.ir

کانال تلگرام سایت خبری پیک شوشتر:

@peikshushtar

 

 

 

 

 

0 دیدگاه ثبت شده در “مصاحبه خبرنگار پیک شوشتر با خانم سوگند شهرانی از بازیگران شوشتر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر