بخوان به نام گل سرخ در شوشتر رونمایی می شود

 

مجموعه داستان بخوان به نام گل سرخ، تازه ترین اثر دکتر غلامعباس امانی در برگیرنده مجموعه کرامات و داستانهای مربوط به زندگی و شخصیت علامه محقق شیخ شوشتری است رونمایی خواهد شد.به گزارش پیک شوشتر ، علی بهرامی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر گفت: با مشارکت انجمن ادبی اندیشه ، کانون بسیج هنرمندان و اداره تبلیغات قرار است مراسم رونمایی کتاب بخوان به نام گل سرخ ، با حضور شاعران، نویسندگان استان و شهرستان و مولف و نویسنده در تالار تبلیغات شوشتر ، جمعه ۳۰ تیرماه ساعت ۱۰ صبح برگزار گردد.

وی افزود: تلاش می کنیم با برگزاری این گونه برنامه ها و معرفی نویسندگان و مولفان و صاحبان کتاب در شوشتر ، بیش از پیش در بازشناسی ظرفیت های ادبی این شهرستان تلاش کنیم .

علی بهرامی ادامه داد: غلامعباس امانی عضو انجمن ادبی اندیشه است و در زمینه های شعر و داستان سالهاست که فعالیت میکند و از اعضای با سابقه انجمن های ادبی شهرستان شوشتر است .

گفتنی است از این هنرمند و نویسنده صاحب نام شوشتر تا کنون مجموعه هایی چون : عروس آفتاب ، مجموعه شعر ، عشق سالهای جوانی مجموعه داستان ، داد از غم تنهایی مجموعه شعر و برای آسمان چشمهایم مجموعه شعر چاپ و منتشر گردیده است.

0 دیدگاه ثبت شده در “بخوان به نام گل سرخ در شوشتر رونمایی می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر