از هنرمندان شوشتر در فستیوالها و جشنواره های جهانی حمایت می کنم

یک هنرمند شوشتری ساکن کشور لهستان در گفتگو با خبرنگار سایت خبری پیک شوشتر گفت: از همه هنرمندان شوشتر در فستیوالها و جشنواره های جهانی حمایت کامل می نمایم .
امید ثمری به خبرنگار پیک شوشتر گفت: پس از انتشار مصاحبه هایی از هنرمندان شوشتر در سایت خبری پیک شوشتر مبنی بر اینکه هنرمندان ، با وجود تلاش و زحمات شبانه روزی ولی از مشکلات مالی و معنوی رنج می برند ، حمایت کامل خود را از هنرمندان شوشتر اعلام می نمایم .
این هنرمند شوشتری به خبرنگار پیک شوشتر افزود: تمام تلاشم را میکنم که بتوانم از طریق فستیوالها و جشنواره های بین المللی ، هزینه های هنرمندان شوشتر پوشش داده بشود و حتی دستمزد شامل حال هنرمندان شوشتر در فستیوالها بشود .
امید ثمری که خود نوازنده تمبک در کشور لهستان می باشد به خبرنگار پیک شوشتر خاطرنشان نمود: به عنوان یک هنرمند فعال موسیقی در تلاش هستم که در فستیوال های جهانی از دوستان هنرمند شهرم استفاده کنم و این نوع موسیقی محلی و غنی را به گوش جهانیان برسانیم .
امید ثمری در پایان گفت: آقای مصطفی فتحی زاده از خبرنگاران دلسوز شوشتر می باشد که با گرفتن مصاحبه از هنرمندان شوشتر به خوبی توانست صدای هنرمندان شوشتر را به گوش همه مردم و مسئولان برساند و این اقدام خبرنگار ، شایسته تقدیر می باشد ./

0 دیدگاه ثبت شده در “از هنرمندان شوشتر در فستیوالها و جشنواره های جهانی حمایت می کنم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر