پروژه های سلامت، خدماتی و صنعتی در شوشتر بهره برداری شد

 

با حضور استاندار خوزستان پروژه های سلامت، خدماتی و صنعتی در شوشتر به بهره برداری رسیدند.

به مناسبت هفته دولت چند پروژه در بخش های سلامت، خدماتی و صنعتی در شهرستان شوشتر شامل یک مرکز خدمات جامع بهداشتی و درمانی در روستای درب خزینه (از توابع شوشتر) ، مرکز MRI و کلینیک سیار دندانپزشکی در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) ، بلوک های زایمانی بیمارستان الهادی ، کارخانه صنایع غذایی جنوب و طرح گازرسانی به روستاهای شعیبیه شهرستان شوشتر با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.
در ابتدای برنامه های امروز افتتاح پروژه های هفته دولت، مرکز خدمات جامع بهداشتی و درمانی روستای درب خزینه از توابع شهرستان شوشتر توسط غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان افتتاح شد.
این مرکز در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و با اعتبار ۹ هزار میلیون ریال ساخته شده است و این روستا را با جمعیت پنج هزار و ۲۴۰ نفر تحت پوشش قرار می دهد.
دو تیم سلامت در این مرکز سلامت خدمات درمانی و بهداشتی به مردم ارائه خواهند داد؛ همچنین تعداد ۹ خانه بهداشت تحت پوشش این مرکز فعالیت خواهند کرد.
عملیات اجرایی احداث این پروژه در شهریور ماه سال گذشته آغاز و در مدت یک سال تکمیل شد و به بهره‌برداری رسید.
در ادامه افتتاح پروژه های هفته دولت ساختمان MRI و کلینیک دندانپزشکی سیار بیمارستان خاتم الانبیا (ص) و بلوک های زایمانی بیمارستان الهادی با سیزده اتاق LDR با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.
در ادامه سفر امروز استاندار به شهرستان شوشتر کارخانه صنایع غذایی جنوب شوشتر به بهره‌برداری رسید.
در پایان برنامه های امروز بازدید استاندار خوزستان از شهرستان شوشتر طرح گازرسانی به روستاهای بخش شعیبیه از توابع شوشتر به بهره برداری رسید.
در طرح گازرسانی به روستاهای شوشتر مقدار شبکه گذاری انجام شده هفتاد و پنج هزار متر است و تعداد هزار و صد و پنجاه خانوار با هزار انشعاب گاز از نعمت گاز برخوردار شدند.
برای این پروژه مبلغ نه میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

0 دیدگاه ثبت شده در “پروژه های سلامت، خدماتی و صنعتی در شوشتر بهره برداری شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر