انتظارات مردم شوشتر از ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی پس از پیروزی در انتخابات

 

پس از پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ، مردم شوشتر نیز همانند سایر شهرهای ایران از ستاد انتخاباتی وی انتظاراتی دارند که می خواهند به این انتظارات توجه بشود .

ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان شوشتر که نقش مهمی در کسب آرای مردم در این شهرستان داشته است ، هم اکنون نیز می تواند در جهت خدمت بیشتر به مردم شوشتر نقش آفرینی نماید . چهره هایی مانند ابراهیم تقی پور ، مسعود خبازی ، اصغر درویش زاده ، فتاحی و دیگر فعالین ستاد انتخاباتی دکتر روحانی از جمله چهره هایی در شوشتر بودند که در انتخابات نقش آفرینی نمودند . گرچه مدتها از زمان انتخابات می گذرد و ستادهای انتخاباتی جمع آوری شده اند ولی اعضای فعال این ستاد انتخاباتی می توانند فعالیتهای خوبی برای کسب رضایت مردم داشته باشند .

اما مردم شوشتر از ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در این شهرستان چه انتظاراتی دارند؟

یکی از مهمترین انتظارات مردم شوشتر این است که اعضای فعال و موثر ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی با همکاری رسانه ها تشکیل جلسه درون ستادی و برون ستادی داشته و جلسات مستمر خود را تا پایان این دولت در جهت حل مشکلات عمرانی ، اشتغال زایی ، جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی ، جذب اعتبارات مالی برای شوشتر و غیره را حفظ نماید .

یکی دیگر از انتظارات مردم این شهرستان از ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شوشتر ، پیگیری استفاده از نیروهای جوان و همچنین استفاده از بانوان متخصص و توانمند در عرصه های مدیریتی شوشتر می باشد .

بهبود وضعیت اقتصاد و معیشت و اشتغال ، هم‌اکنون مهمترین انتظار مردم شوشتر از ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در این شهرستان است.

اطلاع رسانی اعضای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شوشتر از طریق رسانه ها و خبرنگاران از فعالیتهای انجام شده در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد شوشتر ، اشتغال و عمران شوشتر در دوران پس از انتخابات ، می تواند بسیار موثر و امیدبخش برای مردم باشد .

جهش اقتصادی ، انتظار مردم شوشتر از دولت دوم روحانی است .

توجه به ظرفیتهای انسانی ، پرورش مدیران خوب و توانمند بومی برای آینده ، توجه به نخبگان و جوانان شهرستان ، جذب توریست و گردشگر داخلی و خارجی به شوشتر ، تشکیل کمیته های مختلف از جوانان بااستعداد شوشتر برای رفع مشکلات شهرستان و غیره از جمله انتظارات مردم از ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شوشتر می باشد که امید است اعضای فعال این ستاد انتخاباتی در دوران پس از انتخابات ، با تشکیل جلسات مستمر با مدیران شهرستان و با تشکیل کمیته های مختلف و با ارائه راهکارهای عملی ، شکوفایی ، امید ، نشاط ، اشتغال ، آبادانی و پیشرفت را برای شوشتر رقم بزنند ./

 

 

 

0 دیدگاه ثبت شده در “انتظارات مردم شوشتر از ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی پس از پیروزی در انتخابات”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر