پایان بیست و چهارمین سال کشت نیشکر در کشت و صنعت امام خمینی(ره) شوشتر

به گزارش سایت خبری پیک شوشتر ، عملیات کشت نیشکر در سطح ۲۱۰۰ هکتار از مزارع کشت و صنعت امام خمینی(ره) شهرستان شوشتر به اتمام رسید.
مدیرعامل کشت و صنعت امام خمینی(ره) شوشتر ظهر امروز در حاشیه پایان یافتن بیست و چهارمین سال عملیات کشت نیشکر در کشت و صنعت امام خمینی(ره) شهرستان شوشتر اظهار داشت: اولین عملیات کشت نیشکر ۲۴ سال پیش در این شرکت آغاز شد و در ابتدای کار حدود چهل هکتار به زیر کشت نیشکر رفت.
مجدی اضافه کرد: اما امروز بعد از گذشت ۲۴ سال مفتخریم و خداوند را شاکریم که به همت کلیه همکاران، عملیات کشت نیشکر در سطح حدود دو هزار و یکصد هکتار از مزارع این شرکت با بهترین کیفیت و در مدت زمان مقرر به اتمام رسید که از تلاش کلیه همکاران تقدیر و تشکر مینمایم.
مجدی با اشاره به اشتغال بیش از هشتصد نفر نیروی بومی منطقه در کشت نیشکر خاطر نشان کرد: با بکارگیری ۸ پیمانکار بومی منطقه، عملیات کشت نیشکر از ۱۷مرداد ماه آغاز و در روز سوم مهرماه به اتمام رسید.

ناصر مجدی از پیش‌بینی تولید یکصد هزار تن شکرخام در این شرکت تولیدی خبر داد و گفت: این مقدار شکر با برداشت نه صد هزارتن نیشکر از سطح ده هزار هکتار صورت خواهد گرفت و کار برداشت نیشکر از اوائل آبان آغاز خواهد شد.

شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی از جمله واحدهای هفتگانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی بوده که در ۳۰ کیلومتری جنوب شوشتر واقع شده است.

0 دیدگاه ثبت شده در “پایان بیست و چهارمین سال کشت نیشکر در کشت و صنعت امام خمینی(ره) شوشتر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر