چراغی عضو شورای شهر شوشتر: راه حل خروج از بن بست شهردار آینده شوشتر ، تحقق وضعیت سکونت فلسفی و وضعیت مالی شهرداری شوشتر و یا بررسی گزینه دوم و سوم می باشد / از چهار عضو دیگر شورای شهر شوشتر سوال کنید که چرا اصرار دارند فلسفی شهردار شوشتر باشد؟

 

عضو شورای شهر شوشتر در گفتگو با خبرنگار سایت خبری پیک شوشتر گفت: راه حل برون رفت از بن بست شهردار جدید شوشتر یا مشخص شدن وضعیت سکونت فلسفی و وضعیت مالی شهرداری شوشتر است و یا بررسی گزینه های دیگر تصدی سمت شهرداری شوشتر به غیر از فلسفی می باشد .

علیرضا چراغی در پاسخ به پرسش خبرنگار پیک شوشتر که چه راحلی برای خروج از بحران شهردار جدید شوشتر و خروج از این بن بست وجود دارد؟ گفت: خواسته های ما کاملا شفاف است و تا موقعی که وضعیت سکونت فلسفی در شوشتر حل نشود و تا موقعی که وضعیت مالی شهرداری شوشتر برای ما احراز نشود حاضر نیستیم که صورتجلسه رسمی شورای شهر شوشتر مبنی بر ابقای فلسفی را امضا بکنیم . راه حل دیگر برای خروج از بن بست شهردار آینده شوشتر ، بررسی گزینه های دیگر به غیر از فلسفی مانند گزینه دوم و یا سوم می باشد .

چراغی در پاسخ به پرسش خبرنگار پیک شوشتر که اگر فلسفی حاضر بشود در شوشتر ساکن بشود شما حاضر هستید صورتجلسه شورای شهر را امضا بکنید؟ گفت: سکونت فلسفی به عنوان شهردار شوشتر یکی از شروط ما می باشد و شرط دوم ما روشن شدن وضعیت مالی شهرداری شوشتر در دوران فلسفی می باشد زیرا گزارشاتی از وضعیت مالی شهرداری شوشتر به دست ما رسیده است که باید روشن بشود .

این عضو شورای شهر شوشتر افزود: گزینه دوم تصدی سمت شهردار آینده شوشتر آقای اسکندری که هم اکنون از معاونین شهرداری است ، می باشد و ایشان از نیروهای بومی شوشتر می باشند .

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار پیک شوشتر که اگر شورای شهر شوشتر در خصوص فلسفی و اسکندری به جمع بندی نرسید چه می کنید؟ گفت: قطعا به سراغ گزینه سوم خواهیم رفت .

علیرضا چراغی افزود: باید شهردار جدید شوشتر مشخص بشود و شهردار آینده شوشتر باید کسی باشد که توانمند و با اولویت بومی باشد .

چراغی در پاسخ به پرسش خبرنگار پیک شوشتر که اگر فرماندار شوشتر در جلسه شورای شهر حضور یابد ، شما چه تصمیمی در شورای شهر می گیرید؟ گفت: حضور احتمالی فرماندار محترم شوشتر در جلسه شورای شهر تنها برای میانجیگیری و برای خروج از بحران و بن بست به وجود آمده می باشد ولی خواسته های ما کاملا شفاف و در جهت منافع مردم شوشتر می باشد . خواسته ما همان وضعیت سکونت فلسفی در شوشتر و روشن شدن وضعیت مالی شهرداری شوشتر و یا بررسی گزینه دوم و یا در نهایت گزینه سوم می باشد .

این عضو شورای شهر شوشتر تصریح کرد: ما بر سر منافع مردم شوشتر کوتاه نمی آییم و شروط ما کاملا قانونی می باشد .

علیرضا چراغی در پاسخ به پرسش خبرنگار پیک شوشتر که چرا چهار نفر از اعضای شورای شهر شوشتر با وجود بن بست در وضعیت شهردار آینده شوشتر ، اصرار دارند که همچنان فلسفی ابقا بشود؟ گفت: باید از این چهار نفر سوال بشود که چرا اصرار می کنند فلسفی همچنان شهردار آینده شوشتر بشود؟ و چرا حاضر نیستند گزینه دوم و یا سوم را بررسی کنند؟

0 دیدگاه ثبت شده در “چراغی عضو شورای شهر شوشتر: راه حل خروج از بن بست شهردار آینده شوشتر ، تحقق وضعیت سکونت فلسفی و وضعیت مالی شهرداری شوشتر و یا بررسی گزینه دوم و سوم می باشد / از چهار عضو دیگر شورای شهر شوشتر سوال کنید که چرا اصرار دارند فلسفی شهردار شوشتر باشد؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر