رئیس اداره راه و شهرسازی شوشتر : تمام خیابانهای مسکن مهر شوشتر آسفالت می شوند

 

رئیس اداره راه و شهرسازی شوشتر در گفتگو با خبرنگار سایت خبری پیک شوشتر گفت: تمام خیابانهای اصلی و فرعی مسکن مهر شوشتر آسفالت می شوند .

حسین آقا فرشیدی افزود: طبق تفاهمنامه ایی که اداره راه و شهرسازی با شهرداری شوشتر منعقد نموده است تمام خیابانهای اصلی و فرعی مسکن مهر شوشتر حداکثر در مدت ۶ ماه آسفالت می شوند .

وی خاطرنشان کرد: این تفاهمنامه شامل احداث جوی ، جدول و آسفالت مسکن مهر شوشتر می باشد و مبلغ این قرارداد ۶ میلیارد تومان است که توسط شهرداری شوشتر اجرا می شود .

فرشیدی تصریح کرد: گرچه مدت اجرای این تفاهمنامه ۶ ماه میباشد ولی تلاش می کنیم که تا دهه فجر تمام خیابانهای مسکن مهر شوشتر همراه با جوی و جدول ، آسفالت بشوند تا مشکل ساکنان مسکن مهر برای همیشه برطرف بشود و در زمستان با مشکل گِل و لای مواجه نشوند .

وی افزود: احداث یک باب مسجد نیز در مسکن مهر شوشتر در دست اقدام است .

ایشان اظهار نمود: بنا داریم برای حل مشکل فضای سبز در مسکن مهر ، تفاهمنامه دیگری را با شهرداری شوشتر جهت احداث فضای سبز منعقد نماییم .

رئیس اداره راه و شهرسازی شوشتر گفت: در طرح مسکن مهر منطقه دروازه شوشتر نیز می خواهیم نمونه این تفاهمنامه را با شهرداری شوشتر منعقد نماییم تا مشکل آسفالت و فضای سبز آنجا نیز برطرف بشود ./

 

 

0 دیدگاه ثبت شده در “رئیس اداره راه و شهرسازی شوشتر : تمام خیابانهای مسکن مهر شوشتر آسفالت می شوند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر