انتقاد از آموزش و پرورش و فرمانداری شوشتر در تاخیر اعلام تعطیلی مدارس به دانش آموزان و خانواده ها

 

 

بسیاری از خانواده ها و دانش آموزان از تاخیر اداره آموزش و پرورش و فرمانداری شوشتر در اعلام تعطیلی مدارس انتقاد نمودند .
خانواده های دانش آموزان گفتند هر وقت اداره آموزش و پرورش شوشتر می خواهد مدارس را به علت گرد و غبار و یا موارد دیگر تعطیل نماید با تاخیر زیاد به مدارس اعلام می نماید و این در حالی است که ما فرزندان خود را به مدرسه فرستاده ایم و هیچ اطلاعی از تعطیلی مدارس نداریم .
خانواده های دانش آموزان با گلایه از اداره آموزش و پرورش و فرمانداری شوشتر گفتند که چرا نباید یک سامانه پیامکی و اطلاع رسانی به خانواده ها وجود داشته باشد تا بلافاصله خانواده ها از تعطیلی مدارس مطلع بشوند و دانش آموزان خود را به مدرسه نفرستند؟
یکی از خانواده دانش آموزان به خبرنگار ما گفت: حتی بین مدرسه و آموزش و پرورش ناهماهنگی دیده می شود به گونه ایی که بارها پیش آمده است که آموزش و پرورش اعلام تعطیلی نموده است ولی مسئولان مدرسه گفته اند که به ما دستور تعطیلی مدارس را نداده اند .
یکی دیگر از خانواده دانش آموزان به خبرنگار ما گفت: حتی آموزش و پرورش و فرمانداری شوشتر در اعلام خبر تعطیلی مدارس سرعت عمل خوبی ندارند و این تاخیر باعث میشود که ما خانواده ها سردرگم بشویم .
خانواده یک دانش آموز دیگر به خبرنگار ما گفت: هر روزی که فرمانداری و آموزش و پرورش شوشتر می خواهند مدارس را به علت گرد و غبار یا موارد دیگر تعطیل نمایند باید قبل از بازشدن درب مدرسه به خبرنگاران شوشتر اطلاع بدهند تا اطلاع رسانی به موقع صورت بگیرد ولی متاسفانه این ضعف اطلاع رسانی در فرمانداری شوشتر و اداره آموزش و‌پرورش دیده می شود .
یکی دیگر از خانواده های دانش آموز به خبرنگار ما گفت: چرا فرمانداری یا اداره آموزش و پرورش شوشتر می گذارند تا دانش آموزان به مدرسه بروند بعد اعلام می کنند که مدارس تعطیل هستند؟
در حالی انتقادات خانواده های دانش آموزان افزایش داشته است که فرمانداری شوشتر و اداره آموزش و پرورش با تاخیر در اعلام خبر تعطیلی مدارس باعث سردرگمی مدیران مدارس ، خانواده ها و دانش آموزان می شوند و نبود یک سیستم پیامکی به خانواده ها و بی اطلاعی خبرنگاران از خبر تعطیلی مدارس شوشتر از ضعفهای اطلاع رسانی فرمانداری و اداره آموزش و پرورش شوشتر می باشد ./

گزارش: مصطفی فتحی زاده – خبرنگار

0 دیدگاه ثبت شده در “انتقاد از آموزش و پرورش و فرمانداری شوشتر در تاخیر اعلام تعطیلی مدارس به دانش آموزان و خانواده ها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر