بهره برداری از مرکز غربالگری سرطان و اورژانس مجهز و مدرن بیمارستان خاتم الانبیا(ص) شوشتر تا پایان سال جاری

 

ابراز امیدواری ریاست دانشکده علوم پزشکی شوشتر برای اتمام مراحل ساخت و بهره برداری از پروژه “مرکز غربالگری سرطان شهرستان” و “اورژانس مجهز و مدرن بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)” تا پایان نیمه دوم سال جاری.
به گزارش پیک شوشتر ، دکتر فرهاد ابول نژادیان، ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان شوشتر در جلسه ایی که با حضور رؤسا، مدیران و مسئولین امور مالی بیمارستان های الهادی (ع) و خاتم الانبیاء(ص) برگزار شد با اشاره به رایزنی های مکرر خود با ریاست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان داشت: “خوشبختانه مذاکرات نتایج مثبتی در پی داشته و با پایان مراحل سخت کاری پروژه ها، امیدوار هستیم در نیمه دوم سال جاری، مراحل نازک کاری، افتتاح و آغاز به کار مرکز غربالگری سرطان شهرستان شوشتر و احداث اورژانس مجهز و مدرن بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) را شاهد باشیم”.

ایشان همچنین خاطر نشان کردند که مراحل نصب و راه اندازی “دستگاه MRI” با سرعت و جدیت دنبال می شود و به زودی شاهد آغاز به کار این دستگاه در شهرستان خواهیم بود تا نیاز شهروندان عزیز شهرستان شوشتر و حومه به این دستگاه مرتفع گردد.

0 دیدگاه ثبت شده در “بهره برداری از مرکز غربالگری سرطان و اورژانس مجهز و مدرن بیمارستان خاتم الانبیا(ص) شوشتر تا پایان سال جاری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر