دستگاه پایش آنلاین پساب در شرکت کشت و صنعت امام خمینی (ره) شوشتر راه اندازی شد

 

رییس اداره حفاظت محیط زیست شوشتر گفت: دستگاه پایش آنلاین پساب در شرکت کشت و صنعت امام خمینی (ره) شهرستان شوشتر نصب و در هفته جاری راه اندازی شد.

به گزارش سایت خبری پیک شوشتر به نقل از ایرنا ، علی فتحی نیا اظهارکرد: در راستای الزام قانونی و اجرای بند «ب» ماده ۱۹۲ قانون برنامه پنجم توسعه و به منظور پایش و کنترل وضعیت آلاینده های پساب و رعایت الزامات زیست محیطی شرکت کشت و صنعت امام خمینی (ره) شوشتر ، سیستم پایش آنلاین پساب در محل خروجی پساب تصفیه خانه صنعتی و بهداشتی راه اندازی شد.
وی افزود: در این سیستم پارامترهای کدورت ، PH ، DO و EC به صورت مداوم و لحظه ایی مورد سنجش و رصد قرار گرفته و امکان دسترسی به این اطلاعات همواره به صورت آنلاین میسر خواهد بود.
وی ادامه داد: برای راه اندازی این سیستم ۱۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
رییس اداره حفاظت محیط زیست شوشتر ادامه داد: شرکت کشت و صنعت امام خمینی (ره) به عنوان نخستین واحد از واحدهای هفت گانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی ، تاکنون در زمینه زیست محیطی اقداماتی از جمله مدیریت و بهینه سازی مصرف آب ، مدیریت پساب و پسماند و صرفه جویی در انرژی را انجام داده است.
شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) از جمله واحدهای هفتگانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی بوده که در ۳۰ کیلومتری جنوب شوشتر و در بخش شعیبیه واقع شده است.

0 دیدگاه ثبت شده در “دستگاه پایش آنلاین پساب در شرکت کشت و صنعت امام خمینی (ره) شوشتر راه اندازی شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر