اردشیر زنگنه : مانع فروش زمینهای شهرداری شوشتر بدون اطلاع شورای شهر شدیم / مردم از برخی جریانات در شورای شهر شوشتر بی اطلاع هستند / برخی از اعضای شورای شهر شوشتر به مردم دروغ می گویند

 

 

 

عضو شورای شهر شوشتر در گفتگو با خبرنگار سایت خبری پیک شوشتر گفت: لایحه ایی از شهرداری شوشتر به شورای شهر فرستادند تا شهرداری در قبال آسفالت خیابانهای مسکن مهر از اداره راه و شهرسازی ، زمین دریافت کند و آنها را بعدا بدون اطلاع شورای شهر بفروشد که مانع این کار شدیم .
اردشیر زنگنه در ادامه به خبرنگار پیک شوشتر افزود: بنده و آقایان چراغی و حافظی زاده مانع فروش زمینهای واگذارشده اداره راه و شهرسازی به شهرداری شوشتر بدون اطلاع شورای شهر شدیم .
وی خاطرنشان کرد: در این لایحه که از شهرداری شوشتر به شورای شهر آمده بود ، بنده و چراغی و حافظی زاده قید کردیم که شهرداری شوشتر نمی تواند بدون اجازه و اطلاع شورای شهر ، زمینهای واگذار شده اداره راه و شهرسازی را به فروش برساند .
زنگنه تصریح کرد: این لایحه را ما با این شرط امضا کردیم که شهرداری شوشتر نمی تواند زمینها را بدون اطلاع شورای شهر به فروش برساند .
اردشیر زنگنه گفت: برخی از اعضای شورای شهر به مردم گفته بودند که سه عضو شورای شهر از امضای لایحه آسفالت خیابانهای مسکن مهر خودداری می کنند که باید بگویم این حرف دروغ محض است و پیش نویس این لایحه را امضا نموده ایم و باید از چهار نفر دیگر اعضای شورای شهر سوال کرد چرا لایحه اصلی و تایپ شده آسفالت خیابانهای مسکن مهر را به صحن شورای شهر نمی آورند تا هرچه زودتر این لایحه امضا و اجرا گردد؟
این عضو شورای شهر افزود: اهالی مسکن مهر شوشتر در انتظار آسفالت هستند و نزدیک بارندگیها هستیم ولی برخی از اعضای شورای شهر شوشتر هیچ عجله ایی برای اجرای این لایحه ندارند .
اردشیر زنگنه افزود: مردم از برخی جریانات در شورای شهر شوشتر بی اطلاع هستند ولی ما نمی گذاریم منافع مردم پایمال بشود و ما به اعتماد و رای مردم پایبند هستیم .
زنگنه گفت: متاسفانه در غیاب خبرنگاران مستقل در شورای شهر ، دروغهایی به مردم گفته می شود که به رئیس شورای شهر هم گفته ام باید خبرنگاران مستقل و صادق در شورای شهر حضور یابند تا مردم در جریان تصمیمات شورای شهر قرار بگیرند ولی متاسفانه همچنان جلسات شورای شهر ، غیرعلنی و بدون حضور خبرنگاران برگزار می شود .

0 دیدگاه ثبت شده در “اردشیر زنگنه : مانع فروش زمینهای شهرداری شوشتر بدون اطلاع شورای شهر شدیم / مردم از برخی جریانات در شورای شهر شوشتر بی اطلاع هستند / برخی از اعضای شورای شهر شوشتر به مردم دروغ می گویند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر