لایحه ایی که در شورای شهر شوشتر معطل مانده است / بارندگیها ، خیابانهای مسکن مهر شوشتر را زیر آب برد / خیابانهای مسکن مهر شوشتر آسفالت نیستند

 

 

 

 

بارندگیها در شوشتر باعث شد خیابانهای مسکن مهر شوشتر زیر آب برود و تردد مردم در گل و لای خیابانهای مسکن مهر سخت بشود .
به گزارش سایت خبری پیک شوشتر ، با وجود اعلامهای مکرر و انتشار اخبار و تصاویری از وضعیت خیابانهای مسکن مهر شوشتر ، متاسفانه هنوز معابر مسکن مهر در شوشتر آسفالت نشده اند .
چندی پیش نیز رییس اداره راه و شهرسازی شوشتر در مصاحبه ایی اعلام نمود که تفاهم نامه ایی با شهرداری شوشتر برای آسفالت خیابانهای مسکن مهر به مبلغ ۶ میلیارد تومان امضا نموده اند که این لایحه هنوز در شورای شهر شوشتر معطل مانده است .
به گفته اردشیر زنگنه ، شورای شهر شوشتر نیز تاکنون لایحه تایپ شده آسفالت خیابانهای مسکن مهر شوشتر را به صحن شورا نیاورده است و به همین دلیل اهالی مسکن مهر در گل و لای گیر کرده اند .
اردشیر زنگنه عضو شورای شهر شوشتر در مصاحبه ایی گفته بود که متاسفانه شورای شهر شوشتر عجله ایی برای امضا و اجرای لایحه آسفالت خیابانهای مسکن مهر شوشتر ندارد .
اردشیر زنگنه گفته بود برخلاف دروغهایی که برخی اعضای شورای شهر به مردم می دهند ، ما لایحه چکنویس آسفالت خیابانهای مسکن مهر شوشتر را امضا کرده ایم ولی از چهار عضو دیگر شورای شهر باید سوال کرد چرا حاضر نیستند هرچه زودتر لایحه تایپ شده آسفالت خیابانهای مسکن مهر شوشتر را به صحن شورا آورده و اجرا نمایند؟
حال باید دید اهالی مسکن مهر شوشتر تا کِی باید شاهد بی مهری باشند و تا کِی خیابانهای آنها خاکی و بدون آسفالت می ماند؟

0 دیدگاه ثبت شده در “لایحه ایی که در شورای شهر شوشتر معطل مانده است / بارندگیها ، خیابانهای مسکن مهر شوشتر را زیر آب برد / خیابانهای مسکن مهر شوشتر آسفالت نیستند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر