معاون فرماندار شوشتر : از پس فردا عملیات پروژه آسفالت مسکن مهر شوشتر آغاز می شود / رئیس اداره راه و شهرسازی: شهرداری شوشتر پروژه آسفالت مسکن مهر را شروع کند / رئیس شرکت گاز: علمکهای گاز شرق مسکن مهر را نصب می کنیم

 

 

معاون فرماندار شوشتر در حاشیه بازدید از مسکن مهر شوشتر در گفتگو با خبرنگار سایت خبری پیک شوشتر گفت: پروژه عملیات آسفالت مسکن مهر شوشتر از پس فردا آغاز می شود .
محمدحسن کجبافی افزود: تمام هماهنگیها برای آسفالت مسکن مهر شوشتر انجام شده است و از پس فردا شهرداری شوشتر ، این پروژه را آغاز می کند .
کجبافی تصریح کرد: اهالی مسکن مهر مطمئن باشند مشکلات آنها را پیگیری و برطرف می کنیم .
رئیس اداره راه و شهرسازی شوشتر نیز در حاشیه بازدید از مسکن مهر شوشتر در گفتگو با خبرنگار پیک شوشتر گفت: قرداد نهایی احداث جوی ، جدول و آسفالت مسکن مهر شوشتر ، فردا در اداره راه و شهرسازی استان خوزستان امضا می شود .
حسین آقا فرشیدی افزود: شهرداری شوشتر عملیات آسفالت مسکن مهر را شروع کند و هیچ مشکلی از طرف اداره راه و شهرسازی وجود ندارد و ما به تعهدات خود پایبند هستیم .
رئیس راهداری شوشتر نیز در گفتگو با خبرنگار پیک شوشتر گفت: برای عملیات پروژه آسفالت مسکن مهر آمادگی همکاری کامل را داریم .
مرعشی افزود: برای حل مشکل اهالی مسکن مهر آمادگی همکاری با شهرداری شوشتر و اداره راه و شهرسازی را داریم .
رئیس اداره گاز شوشتر نیز در گفتگو با خبرنگار پیک شوشتر گفت: از دو هفته آینده نصب علمکهای گاز شرق مسکن مهر شوشتر آغاز می شود .
علی عباس ظهرابی افزود: قرارداد نصب علمکهای گاز شرق مسکن مهر شوشتر با پیمانکار امضا شده است و از دو هفته دیگر ، علمکهای گاز شرق مسکن مهر نصب می شود .

0 دیدگاه ثبت شده در “معاون فرماندار شوشتر : از پس فردا عملیات پروژه آسفالت مسکن مهر شوشتر آغاز می شود / رئیس اداره راه و شهرسازی: شهرداری شوشتر پروژه آسفالت مسکن مهر را شروع کند / رئیس شرکت گاز: علمکهای گاز شرق مسکن مهر را نصب می کنیم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر