سرپرست فرمانداری شوشتر: میراث فرهنگی و ورزش شوشتر نیاز به تعامل بیشتری دارند

 

سرپرست فرمانداری شوشترگفت: برگزاری مسابقات ورزشی در جوار آثار تاریخی می تواند آنها را بیش از پیش به مردم معرفی کند لذا لازم است اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی، و اداره ورزش و جوانان در شهرستان شوشتر تعامل بیشتری داشته باشند.

به گزارش پیک شوشتر به نقل از ایرنا ، حسین پنبه دانه پور در نشستی با مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان اظهارکرد: آمادگی داریم تا اگر اداره ورزش و جوانان شوشتر بخواهد مسابقه ای در محوطه های میراث فرهنگی و پایگاه سازه های آبی برگزار کند در اسرع وقت مجوز لازم صادر شود.
وی افزود: برگزاری مسابقات ورزشی در جوار آثار تاریخی علاوه بر زیبایی بصری باعث معرفی بیشتر آثار تاریخی نیز می شود.
رییس شورای ورزش شوشتر ادامه داد:ظرفیت رودخانه یکی دیگر از ظرفیت های منحصر به فرد در خوزستان است که نیاز است اداره کل ورزش و جوانان برای برگزاری مسابقات از این ظرفیت بیشتر استفاده کند.
وی با اشاره اهمیت ورزش در جامعه گفت:اماکن ورزشی شهرستان شوشتر نیاز به توسعه بیشتری دارند و برخی از اماکن ورزشی شهرستان شوشتر فاقد تجهیزات یا داری تجهیزات فرسوده هستند که انتظار داریم اداره کل ورزش و جوانان در این زمینه عزم جدی تری داشته باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز در این نشست گفت: شوشتر همواره در زمینه میزبانی برگزاری مسابقات استانی و کشوری سنگ تمام گذاشته و این موضوع باعث شده که برخی رویدادهای مهم استانی و کشوری در این شهرستان برگزار شود.
افشین حیدری افزود: با توجه به اعتباراتی که برای ورزش شهرستان شوشتر در نظر گرفته شده تلاش می کنیم که اماکن ورزشی را تجهیز و تا پایان سال ۹۷ هیچ پروژه نیمه تمامی در این شهرستان باقی نماند.
وی گفت: در نخستین فرصت نشست شورای ورزش شهرستان شوشتر را برگزار و مسایل و مشکلات ورزشی این شهرستان را به طور کامل بررسی می کنیم.

0 دیدگاه ثبت شده در “سرپرست فرمانداری شوشتر: میراث فرهنگی و ورزش شوشتر نیاز به تعامل بیشتری دارند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر