افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان اظهار کرد: شوشتر، یک شهرستان جوان است که ظرفیت انجام فعالیت‌های بزرگ را نیز دارد.
به گزارش سایت خبری پیک شوشتر ، وی افزود : یکی ار برنامه های مهم در این شهرستان، راه اندازی مجمع خیرین ورزش است تا با کمک شهرداری بتوانیم ورزش همگانی را در این شهر توسعه دهیم و ورزش را به داخل خانه ها ببریم .
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان خوزستان ادامه داد: انتظار از خیرین، انجام صفر تا صد یک پروژه نیست، به عنوان اولین اداره کل، دفترچه خیرین را تدارک دیدیم تا در جلسات شهرستان های مختلف، تفاهم نامه هایی را در راستای آن با خیرین امضا کنیم .
حیدری گفت : اصفهان در سطح کشور در زمینه خیرین پیشرو است، استان ما هم می تواند به این مرحله برسد چون افراد زیادی هستند که تمایل به کمک و همکاری کردن دارند .
وی بیان کرد: با توجه به پتانسیل بالای شهرستان شوشتر به دنبال برگزاری رویدادها و مسابقات ورزشی مهم حتی در زمینه بین المللی هستیم.
حیدری عنوان کرد: امسال ،اعتبارات خوبی به ورزش شوشتر اختصاص داده شد که اولویت آن، بازسازی تجهیزات و اماکن ورزشی بوده،یکی از اهداف مهم، به اتمام رسان پروژه های نیمه تمام در شوشتر است که تا سال آینده صورت خواهد گرفت که می توانیم با استفاده از ماده ۹۴ قانون ششم توسعه هم به تناسب، در مناطق مختلف شوشتر، فضای ورزشی تعریف و ایجاد کنیم .
وی اظهار کرد : شوشتر یکی از شهرهای هدف ما است که با توجه به پتانسیل بالای به دنبال انجام کارهای بزرگ در آن هستیم .
ورزش باید یکی از اولویت های اصلی مردم باشد.

وی بیان کرد : باید تا جایی پیش رفت که شوشتر دارای تیم در رشته های مختلف در لیگ کشور باشد چون استعداد و ظرفیت های بسیاری در این زمینه دارد .
حیدری اظهار کرد : اداره کل ورزش و جوانان استان در بحث اعتبارات، از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد و اگر سرمایه گذاری در این زمینه قصد فعالیت داشته باشد از وی حمایت خواهیم کرد .