خبرفوری / خانواده نیازمند شوشتری به سرپناه نیاز دارند

 

دستانی که کمک می کنند مقدس تر از لبهایی هستند که دعا می کنند . پیامبر خدا صلی الله علیه و آله فرمود: « هیچ مالی هرگز بر اثر صدقه دادن کم نمی شود، پس ببخشید و نترسید ». امام صادق علیه‌السلام از پدرشان و ایشان از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم نقل کرده است که آن حضرت فرمودند: «وَ اللَّهِ لَقَضَاءُ حَاجَهِ الْمُؤْمِنِ خَیْرٌ مِنْ صِیَامِ شَهْرٍ وَ اعْتِکَافِه»؛ به خدا قسم، برآوردن حاجت مؤمن بهتر از یک ماه روزه و یک ماه اعتکاف است.

در این گزارش ، به منظور حفظ آبروی این خانواده ، از ذکر نام و آدرس آنها خودداری نموده ایم و در انتهای گزارش شماره تلفن و شماره حساب انها را جهت یاری خیرین منتشر می نماییم .

به گزارش سایت خبری پیک شوشتر ، خانواده ایی پنج نفره در شهرستان شوشتر در این فصل سرما بدون داشتن هیچگونه امکاناتی زندگی می کنند که اگر همه مردم و مسئولان به یاری این خانواده نشتابند کوتاهی شده است . این خانواده نیازمند برای داشتن یک زندگی شرافتمندانه و آبرومندانه به سرپناه نیاز دارند زیرا در سخت ترین شرایط زندگی می کنند و محل زندگی آنها باید توسط خیرین و مسئولان ساخته بشود .

این خانواده نیازمند بدون داشتن اتاق در محلی زندگی می کنند که می بایست سریعا همه مردم ایران و خیرین به یاری آنها بشتابند و خانه آنها را بسازند .

پدر این خانواده از ۶۶ درصد بیماری ریوی رنج می برد و حتی در خرید نان هم به شدت محتاج هستند و بنا به گفته این خانواده از هیچ پوشش حمایتی نیز برخوردار نیستند .

این خانواده نیازمند به خبرنگار پیک شوشتر گفتند : ما نیاز به سرپناه داریم تا بتوانیم زندگی کنیم . ما در جایی زندگی می کنیم که نه اتاق داریم نه حمام . حتی ما برای دستشویی ، پرده ایی نصب کرده ایم .

فرزند این خانواده نیازمند به خبرنگار پیک شوشتر گفت : ما حتی توانایی خرید نان هم نداریم زیرا پدر ما به شدت بیمار است . حتی اگر برای ما حمام هم بسازند ولی آبگرمکن نداریم تا حمام بکنیم . ما تلویزیون و بخاری نداریم .

این تنها گوشه ایی از مشکلات این خانواده نیازمند شوشتری است .

همسر این خانواده نیازمند می گوید : شوهرم برای درمان نیاز به کمک دارد ولی ما هیچ پولی برای هزینه های درمانی شوهرم نداریم .

رسول خدا صلی‌الله‌علیه‌وآله فرمود: هر کس یک نیاز مؤمنی را برآورده کند ، خداوند حاجت‌های فراوان او را روا سازد که کمترین آن بهشت باشد .

در تصاویری که مشاهده می کنید بخشی از زندگی این خانواده نیازمند را می بینید که از همه مردم و مسئولان می خواهند تا به آنها یاری کنند .

مردم عزیز و خیرین محترم جهت کمک و یاری به این خانواده نیازمند می توانند با شماره همراه ۰۹۹۰۸۴۶۶۷۲۰ تماس حاصل نمایند و یا کمکهای نقدی خود را به شماره کارت :  ۶۱۰۴۳۳۷۷۶۹۸۰۳۹۳۱ واریز نمایند .

0 دیدگاه ثبت شده در “خبرفوری / خانواده نیازمند شوشتری به سرپناه نیاز دارند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر