بهزیستی شوشتر خانواده نیازمندی که به سرپناه نیاز دارند را تحت پوشش قرار می دهد / رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر شخصا سرپرست خانواده نیازمند را ویزیت می کند

 

پس از انتشار خبری در سایت خبری پیک شوشتر از یک خانواده نیازمند در شوشتر که به سرپناه نیاز دارند ، بهزیستی و دانشکده علوم پزشکی شوشتر وارد عمل شدند .

رئیس بهزیستی شهرستان شوشتر در گفتگو با خبرنگار پیک شوشتر گفت: بهزیستی شوشتر آمادگی دارد تا این خانواده نیازمند را تحت پوشش قرار بدهد و اقدامات اولیه و تشکیل پرونده برای این خانواده نیز انجام گرفته است .

نرگس بهداروند افزود: همچنین بهزیستی شوشتر با همکاری شرکت گاز نیز به منظور اشتراک رایگان گاز این خانواده نیازمند اقدام خواهد نمود .

وی خاطرنشان کرد: از خیرین و گروههای جهادی می خواهیم که برای ساخت مسکن این خانواده نیازمند همکاری نمایند .

همچنین رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر نیز در گفتگو با خبرنگار پیک شوشتر گفت: تا ساعتی دیگر شخصا در منزل این خانواده نیازمند حضور خواهم یافت و سرپرست این خانواده نیازمند را که از بیماری ریوی رنج می برد ویزیت خواهم نمود .

دکتر فرهاد ابول نژادیان افزود: برای درمان رایگان سرپرست این خانواده نیازمند آمادگی کامل را داریم و شخصا روند درمان سرپرست این خانواده نیازمند را پیگیری خواهم نمود .

رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر نیز در گفتگو با خبرنگار پیک شوشتر گفت: هلال احمر نیز اقدام به اهدای پتو و مواد غذایی مورد نیاز به این خانواده نیازمند خواهد نمود .

احمد علی آهنگر شوشتری افزود: ما آمادگی داریم هر گونه کمکی که بتوانیم به این خانواده نیازمند انجام بدهیم دریغ نخواهیم نمود.

لازم به ذکر است که سایت خبری پیک شوشتر گزارشی را از یک خانواده نیازمند در شوشتر منتشر نموده بود که به سرپناه نیاز دارند و لازم است تا خیرین و گروههای جهادی نسبت به تامین مصالح ساختمانی و هزینه های ساخت مسکن این خانواده نیازمند اقدام نمایند .

مردم عزیز و خیرین محترم جهت کمک و یاری به این خانواده نیازمند می توانند با شماره همراه ۰۹۹۰۸۴۶۶۷۲۰ تماس حاصل نمایند و یا کمکهای نقدی خود را به شماره کارت :  ۶۱۰۴۳۳۷۷۶۹۸۰۳۹۳۱ واریز نمایند .

0 دیدگاه ثبت شده در “بهزیستی شوشتر خانواده نیازمندی که به سرپناه نیاز دارند را تحت پوشش قرار می دهد / رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر شخصا سرپرست خانواده نیازمند را ویزیت می کند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر