اهدای مواد غذایی فروشگاه زنجیره ایی یک دو سه به خانواده نیازمندی که در شوشتر به سرپناه نیاز دارند

 

 

 

به گزارش سایت خبری پیک شوشتر ، صبح امروز مدیر فروشگاه های زنجیره ایی یک دو سه در اقدامی قابل تقدیر ، مقادیری زیادی مایحتاج خوراکی به خانواده نیازمندی که در شوشتر به سرپناه نیاز دارند اهدا نمود .
مهندس طالب لو مدیر فروشگاههای زنجیره ایی یک دو سه ، اقدام به اهدای برنج ، روغن ، انواع حبوبات ، ماکارونی ، رب گوجه ، چای ، قند ، شکر ، پنیر و غیره نمودند .
همچنین محمد کفایت مدیر سینمای مهر و ماه شوشتر نیز از این خانواده نیازمند دعوت نمود تا برای تماشای فیلم رایگان ، در سینمای مهر و ماه حضور یابند .
اما با وجود نامه بهزیستی شوشتر به شرکت گاز و اداره آب و فاضلاب مبنی بر اشتراک رایگان این خانواده نیازمندی که به سرپناه نیاز دارند ، اما این خانواده به دلیل پیچ و خمهای اداری و فقر مالی ، تاکنون نتوانستند از اشتراک رایگان آب و گاز برخوردار بشوند که نیاز به پیگیریهای مسئولین اداره آب و فاضلاب و شرکت گاز می باشد .
گروههای جهادی شوشتر نیز در گفتگو با خبرنگار پیک شوشتر گفتند : اگر خیرین مصالح ساختمانی مورد نیاز را به ما بدهند آمادگی ساخت مسکن این خانواده را داریم .
لازم به ذکر است که این خانواده نیازمندی که در شوشتر به سرپناه نیاز دارند همچنان از مشکل یخچال ، بخاری ، آبگرمکن ، تلویزیون و غیره برخوردارند که لازم است خیرین و شهروندان محترم نسبت به تامین مایحتاج وسایل زندگی این خانواده نیازمند اقدام نمایند .
مردم عزیز و خیرین محترم جهت کمک و یاری به این خانواده نیازمند می توانند با شماره همراه ۰۹۹۰۸۴۶۶۷۲۰ تماس حاصل نمایند و یا کمکهای نقدی خود را به شماره کارت : ۶۱۰۴۳۳۷۷۶۹۸۰۳۹۳۱ واریز نمایند .

0 دیدگاه ثبت شده در “اهدای مواد غذایی فروشگاه زنجیره ایی یک دو سه به خانواده نیازمندی که در شوشتر به سرپناه نیاز دارند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر