ساماندهی آرامستان بهشت رضا در شوشتر با جدیت بیشتری دنبال شود

 

سرپرست فرمانداری شوشتر با اشاره به افزایش قیمت و تراکم قبور در بقعه سیدمحمد گلابی و مقام صاحب الزمان(عج) گفت: ساماندهی آرامستان بهشت رضا برای رفاه شهروندان به ویژه مصیبت دیدگان، باید با جدیت بیشتری دنبال شود.

به گزارش پیک شوشتر به نقل از فارس ، حسین پنبه دانه‌پور ظهرامروز در نشست ساماندهی آرامستان بهشت رضا اظهار کرد: شهرداری با وجود وظیفه ذاتی اقدامات خوبی در زمینه بهسازی، روشنایی، حصارکشی و احداث بلوار انجام داده اما جهت تسریع در عملیات بهسازی این آرامستان باید طرح اولیه توسط شهرداری تهیه و برآورد هزینه شود.

وی افزود: این آمادگی بین دستگاه‌های اجرایی و خدماتی شهرستان وجود دارد تا به شهرداری کمک کنند و ساماندهی این آرامستان در زمان کمتری انجام شود.

سرپرست فرمانداری شوشتر گفت: به همین منظورنیاز است شهرداری یک نهاد یا واحد داخلی جهت ساماندهی و پیگیری امور اموات و آرامستان داشته باشد تا مصیبت دیدگان به جز درد و رنج ناشی از مصیبت دغدغه‌ای نداشته باشند.

پنبه دانه‌پور با اشاره به افزایش قیمت و تراکم قبور در بقعه سیدمحمد گلابی و مقام صاحب الزمان (عج) عنوان کرد: ساماندهی آرامستان بهشت رضا برای رفاه شهروندان به ویژه مصیبت دیدگان، باید با جدیت بیشتری دنبال شود.

0 دیدگاه ثبت شده در “ساماندهی آرامستان بهشت رضا در شوشتر با جدیت بیشتری دنبال شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر