ویرانه ایی از یک خانه نیازمند در شوشتر + تصاویر اختصاصی پیک شوشتر

 

گزارشی اختصاصی که از پایگاه خبری پیک شوشتر که در زیر منتشر می شود پس از کسب رضایت کامل از این خانواده نیازمند به همراه مشخصات کامل آمده است و این خانواده از همه مردم و مسئولان درخواست دارند که به کمک آنها بشتابند تا زندگی آبرومندانه و شرافتمندانه ایی داشته باشند .

پیامبر خدا فرمود : «هیچ مالی هرگز بر اثر صدقه دادن کم نمی شود، پس ببخشید و نترسید »

تصاویری که به همراه گزارش در زیر مشاهده می نمایید یک ویرانه ایی از یک خانه نیازمند در شهرستان شوشتر است :

علی سینا رجبی که به همراه همسر و تنها یک دختربچه در این ویرانه زندگی می نماید به خبرنگار پیک شوشتر گفت: خودم دارای دیسک کمر شدید هستم و یازده سال است که نتوانستم کار بکنم تا برای خانواده ام درآمدی داشته باشم . همسرم نیز از انگشتان دست معلول است و بزرگترین مشکلم دختربچه من است که دریچه قلب او به گفته پزشکان نیاز به سه عمل دارد و این تنها فرزند من است و بزرگترین آرزوی من این است که دخترم سلامتی خودش را به دست آورد .

وی در ادامه می گوید: از خیرین و پزشکان می خواهم که هزینه عمل دخترم را تقبل نمایند و سلامتی دخترم را به من برگردانند .

علی سینا رجبی می گوید: همانطور که مشاهده می کنید از سقف منزل ما هنگام بارندگی آب به پایین می ریزد و خانه ما را آب می گیرد .

وی ادامه می دهد: ما حمام نداریم ، دستشویی نمیه کاره داریم ، گاز شهری نداریم و از هیچ پوشش حمایتی برخوردار نیستیم و کسی به داد ما نرسیده است .

علی سینا رجبی می گوید: از شما خبرنگار محترم می خواهم درد ما را به مسئولان و مردم برسانید تا شاید به داد ما برسند و از این وضعیت سخت نجات پیدا کنیم .

ایشان در پایان می گوید: از مسئولان و مردم می خواهیم خانه ما را بسازید و از پزشکان می خواهم برای رضای خدا و بدون هزینه ، سلامتی دخترم را به من بدهند .

لازم به ذکر است که مسئولان و خیرین محترم برای هرگونه کمک و یاری به این خانواده نیازمند می توانند با شماره همراه :  ۰۹۱۶۹۴۵۴۱۳۰ و یا کمکهای نقدی خود را به شماره کارت بانک رفاه علی سینا رجبی :  ۵۸۹۴۶۳۱۵۴۲۳۷۱۳۰۷ واریز نمایند ./

 

گزارش : مصطفی فتحی زاده – خبرنگار

 

0 دیدگاه ثبت شده در “ویرانه ایی از یک خانه نیازمند در شوشتر + تصاویر اختصاصی پیک شوشتر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر