دکتر ابول نژادیان : از فردا درمان جراحی قلب دختربچه ایی که در یک ویرانه در شوشتر زندگی می کند آغاز می شود

 

 

 

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پیک شوشتر گفت: امروز دختربچه ایی که به عمل قلب نیاز دارد و خانواده وی به شدت نیازمند هستند و در یک ویرانه در شوشتر زندگی می کند را معاینه نمودم و از فردا روند درمان جراحی قلب وی آغاز می شود .
دکتر فرهاد ابول نژادیان افزود: فردا این دختربچه به بیمارستان گلستان اهواز اعزام می شود و زیر نظر متخصص جراحی قلب بستری و عمل قلب صورت می گیرد .
ایشان تصریح کرد: همانگونه که قبلا قول داده بودم ، مسئولیت کلیه هزینه های درمانی و جراحی عمل قلب این دختربچه را برعهده می گیرم و برای خانواده نیازمند این دختربچه جای هیچگونه نگرانی نیست .
وی خاطرنشان کرد: محل سکونت این خانواده دختربچه که به صورت یک ویرانه است و به شدت نیازمند هستند نیز توسط دانشجویان جهادی دانشکده علوم پزشکی شوشتر ساخته خواهد شد .
لازم به ذکر است که چند روز پیش خبرنگار پیک شوشتر ، گزارشی از یک خانواده نیازمند در شوشتر منتشر نموده بود که دختربچه این خانواده به عمل قلب نیاز دارد . در زیر بار دیگر متن گزارش پیک شوشتر منتشر می شود :
گزارشی اختصاصی که از پایگاه خبری پیک شوشتر که در زیر منتشر می شود پس از کسب رضایت کامل از این خانواده نیازمند به همراه مشخصات کامل آمده است و این خانواده از همه مردم و مسئولان درخواست دارند که به کمک آنها بشتابند تا زندگی آبرومندانه و شرافتمندانه ایی داشته باشند .

پیامبر خدا فرمود : «هیچ مالی هرگز بر اثر صدقه دادن کم نمی شود، پس ببخشید و نترسید »

تصاویری که به همراه گزارش در زیر مشاهده می نمایید یک ویرانه ایی از یک خانه نیازمند در شهرستان شوشتر است :

علی سینا رجبی که به همراه همسر و تنها یک دختربچه در این ویرانه زندگی می نماید به خبرنگار پیک شوشتر گفت: خودم دارای دیسک کمر شدید هستم و یازده سال است که نتوانستم کار بکنم تا برای خانواده ام درآمدی داشته باشم . همسرم نیز از انگشتان دست معلول است و بزرگترین مشکلم دختربچه من است که دریچه قلب او به گفته پزشکان نیاز به سه عمل دارد و این تنها فرزند من است و بزرگترین آرزوی من این است که دخترم سلامتی خودش را به دست آورد .

وی در ادامه می گوید: از خیرین و پزشکان می خواهم که هزینه عمل دخترم را تقبل نمایند و سلامتی دخترم را به من برگردانند .

علی سینا رجبی می گوید: همانطور که مشاهده می کنید از سقف منزل ما هنگام بارندگی آب به پایین می ریزد و خانه ما را آب می گیرد .

وی ادامه می دهد: ما حمام نداریم ، دستشویی نمیه کاره داریم ، گاز شهری نداریم و از هیچ پوشش حمایتی برخوردار نیستیم و کسی به داد ما نرسیده است .

علی سینا رجبی می گوید: از شما خبرنگار محترم می خواهم درد ما را به مسئولان و مردم برسانید تا شاید به داد ما برسند و از این وضعیت سخت نجات پیدا کنیم .

ایشان در پایان می گوید: از مسئولان و مردم می خواهیم خانه ما را بسازید و از پزشکان می خواهم برای رضای خدا و بدون هزینه ، سلامتی دخترم را به من بدهند .

 

گزارش : مصطفی فتحی زاده – خبرنگار

0 دیدگاه ثبت شده در “دکتر ابول نژادیان : از فردا درمان جراحی قلب دختربچه ایی که در یک ویرانه در شوشتر زندگی می کند آغاز می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر