تامین و توزیع “داروهای بیماران خاص” در شهرستان شوشتر؛ تهیه دارو نباید برای خانواده های بیماران خاص دغدغه باشد

 

 

به گزارش پیک شوشتر ، دکتر فرهاد ابول نژادیان رئیس این دانشکده در مراسم معارفه سرپرست جدید مدیریت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی بیان کرد: انتظار دارم مدیریت جدید با سرعت و جدیت در جهت ساماندهی حوزه های مختلف غذا و دارو در شهرستان شوشتر ورود کرده و مشکلات را مرتفع نماید.

وی همچنین اظهار کرد: حوزه تحت نظر شهرستان شوشتر دارای ۲۰ داروخانه و ۱۵ شرکت تولیدی مواد غذایی بزرگ است که این مطلب، وظیفه سنگینِ مدیریت این حوزه را در نظارت بر تولیدات کارخانه های مواد غذایی و توزیع دارو توسط داروخانه ها، بازرسی موارد تخلف و ساماندهی امورات تجهیزات پزشکی در شهرستان شوشتر نشان می دهد.

ایشان همچنین با اشاره به اهمیت تامین داروهای بیماران خاص عرضه داشتند: خانواده بیماران خاص به اندازه کافی دغدغه بیمار خود را دارند و نباید تهیه و تامین داروی این بیماران هم به دغدغه و مشکلات این خانواده های عزیز اضافه شود.

 

این مقام مسئول همچنین خاطر نشان کرد: در تهیه داروهای بیماران خاص هیچ مشکلی نداریم. مشکل اصلی در توزیع این داروهاست و در اسرع وقت باید یک داروخانه در شهرستان موظف به توزیع این داروها گردد تا بیماران مجبور نباشند مسافت های زیادی را برای تهیه داروهای مورد نیازشان طی کرده و متحمل هزینه های سنگین شوند.

ابول نژادیان در پایان این مراسم، ابلاغ سرپرستی مدیریت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی شوشتر را به “سرکار خانم دکتر مرضیه عجمی” تقدیم نموده و برای ایشان از درگاه خداوند منان توفیق خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان را مسئلت نمود.

0 دیدگاه ثبت شده در “تامین و توزیع “داروهای بیماران خاص” در شهرستان شوشتر؛ تهیه دارو نباید برای خانواده های بیماران خاص دغدغه باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر