رئیس اداره سوادآموزی شوشتر : در سوادآموزی رشد صد در صد داشتیم

 

رئیس اداره سوادآموزی شوشتر در مصاحبه با خبرنگار پیک شوشتر گفت: اداره سوادآموزی شوشتر با تمام توان و حجم و سهمیه ایی که به ما تعلق گرفت ، فعالیت خودمان را افزایش دادیم و تقریبا رشد صد در صد داشتیم .

سیدعبدالرحیم موسوی افزود: از ۲۴۴ نفر سوادآموز در سال ۱۳۹۵ به ۴۶۷ نفر سوادآموز ارتقا دادیم و تمام سهمیه دوره انتقال و دوره تحکیم را صد در صد جذب کردیم .

وی خاطرنشان کرد: گرچه این آمار باسوادی موفقیت آمیز است ولی نشانه یکی از دردها و رنج هایی است که در شوشتر وجود دارد و باید تلاش بیشتر کرد تا کاملا بی سوادی را ریشه کن کرد .

موسوی تصریح کرد: خوشبختانه نهضت سوادآموزی خدمات زیادی را در طی سالها از تاسیس خود انجام داده است و با همین روحیه جهادی در حال خدمت می باشد .

ایشان افزودند: سعی کردیم که در تمام مناطق شهرستان شوشتر و شهرهای اطراف مانند شرافت ، قلی پور ، گوریه و غیره فعالیت سوادآموزی را پوشش بدهیم .

سیدعبدالرحیم موسوی افزود: در شهر شرافت ۲۳۴ نفر سوادآموز را زیر پوشش برده ایم . همین مساله ما را به فکر تاسیس یک مرکز آموزشهای محلی انداخته است که در صدد راه اندازی آن هستیم .

وی خاطرنشان کرد: در هفته سوادآموزی سعی کردیم فعالیتهای خود را دو برابر کنیم و در همین زمینه نشست با مسئولین ، شرکت فعال در نماز جمعه شوشتر و شرافت ، نصب بنر و پوستر در حجم وسیع ، تشکیل شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان شوشتر به ریاست فرماندار محترم ، دیدار با پیشکسوتان سوادآموزی ، نشست با آموزش دهندگان با حضور فرماندار و نماینده محترم از جمله برنامه های ما در هفته سوادآموزی است . همچنین بخشنامه ایی به مدارس ارسال شده است که در هفته سوادآموزی برنامه هایی را تدارک ببینند و گزارش آن را ابلاغ نمایند .

رئیس اداره سوادآموزی شوشتر در پایان گفت: هفته سوادآموزی را خدمت همه دلسوزان از جمله آموزش دهندگان تبریک می گویم و همین جا از همه کسانی که توانایی دارند انتظار می رود ما را حمایت کنند تا بتوانیم بیسوادی را از چهره شهرستان شوشتر ریشه کن نماییم . در پایان از ریاست محترم اداره آموزش و پرورش شوشتر ، فرماندار محترم شوشتر ، نماینده محترم شوشتر و گتوند در مجلس ، مدیرکل محترم آموزش و پرورش و معاونت سوادآموزی استان خوزستان و همچنین از همکاران خود در اداره سوادآموزی شوشتر آقایان علیمحمد منجزی ، مروت ابراهیمی ، علیرضا سلیمانی و سرکار خانم شایسته تشکر می نمایم ./

0 دیدگاه ثبت شده در “رئیس اداره سوادآموزی شوشتر : در سوادآموزی رشد صد در صد داشتیم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر