عملکرد ” تیم جراحی بیمارستان الهادی شوشتر ” مادر ۴۱ ساله را از مرگ حتمی نجات داد

 

 

دکتر “سمانه کاشی” سرپرست بیمارستان الهادی (ع) از نجات جان یک مادر ۴۱ ساله در این بیمارستان خبر داد.

به گزارش پیک شوشتر ، شب گذشته مادری ۴۱ ساله و بارداری هفتم پس از وضع حمل دچار خونریزی شدید و غیر قابل کنترل گردید که بلافاصله به اتاق عمل منتقل شده و تیم جراحی طی یک جراحی چند ساعته موفق شدند خونریزی را متوقف نمایند. در نهایت با عملکرد به موقع تیم جراحی بیمارستان الهادی (ع)، این مادر ۴۱ ساله که خون بسیاری از دست داده بود از مرگ حتمی نجات یافت.

خانم دکتر کاشی ضمن ابراز خوشحالی از نجات جان این مادر بیان کرد: خوشبختانه حال عمومی بیمار مساعد است و جا دارد از سر کار خانم دکتر نینا اصغری فرد، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی، همچنین خانم دکتر قاضی نژاد و دکتر بیگدلی متخصص بیهوشی کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.

ایشان همچنین با تشکر ویژه از آزمایشگاه بیمارستان الهادی(ع) و واحد بانک خون و تشکر ویژه از سرکار خانم شامنصوری مدیر محترم بیمارستان و خانم دکتر قنواتی معاونت درمان که توانستند در کوتاهترین زمانِ ممکن، فرآورده های خونی را جهت تزریق به بیمار در اختیار پزشکان قرار دهند افزود: مجموعه تلاش های پزشکان و پرسنل پرتلاش آزمایشگاه، تکنسین های اتاق عمل و دیگر پرسنل کادر درمان باعث شد تا بیمار در لحظات آخر به زندگی بازگردد و همه باید شکرگزار خداوند بزرگ باشیم که نعمت حیات و مراقبت از فرزند را بار دیگر به این مادر ارزانی داشت.

همچنین اولین جراحی ” ستون فقرات کمری ” ، روز گذشته با موفقیت در شهرستان شوشتر انجام شد.

به گزارش پیک شوشتر، جراحی و وسیله گذاری در ستون فقرات کمری برای مرد ۶۰ ساله ای که دچار “تنگی کانال مهره ای و ناپایداری ستون فقرات” بوده و درد شدیدی در ناحیه کمر احساس می کرد توسط دکتر رضا عباسی منجزی متخصص جراحی مغز و اعصاب با موفقیت انجام شد.

شایان ذکر است هم اکنون حال عمومی بیمار مساعد بوده و در وضعیت کاملا پایدار قرار دارد.

0 دیدگاه ثبت شده در “عملکرد ” تیم جراحی بیمارستان الهادی شوشتر ” مادر ۴۱ ساله را از مرگ حتمی نجات داد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر