تفاهم نامه اوقاف و ایرانسل در اراضی وقفی شوشتر

 

رئیس اوقاف شوشتر با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه این اداره با شرکت ایرانسل گفت: براساس این تفاهم نامه دو دکل مخابراتی این شرکت در اراضی موقوفی مقام حسین(ع) و بقعه براء بن مالک انصاری نصب شده که درآمد آن نصیب این دو بقعه و اراضی موقوفه آن می‌شود.

 

به گزارش پیک شوشتر به نقل از ایکنا ، میثم نودهی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شوشتر ، با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه این اداره با شرکت ایرانسل گفت: براساس این تفاهم نامه دو دکل مخابراتی این شرکت در اراضی موقوفی مقام حسین(ع) و بقعه براء بن مالک انصاری نصب شده است.

وی ادامه داد: با توجه به این تفاهم‌نامه علاوه بر اینکه کیفیت ارائه خدمات مخابراتی با نصب این دو دکل به شهروندان شوشتر افزایش پیدا می‌کند، به موجب آن باعث درآمدزایی برای موقوفه هم می‌شود، چرا که در این تفاهم‌نامه مبلغ ۳۶۰ میلیون ریال به صورت سالانه ( ۵ سال ) از طریق این همکاری نصیب بقاع خواهد شد.

نودهی گفت: پیش از این نذورات مردمی و درآمد این دو بقعه بسیار پایین بود و امکان انجام امور عمرانی و نوسازی آن ممکن نبود. اما با این اقدام فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی این دو بقعه گسترش می‌یابد. به همین منظور سنگ‌فرش محوطه مقام متبرکه حسین(ع) به متراژ ۳۰۰ مترمربع از قبل این تفاهم نامه آغاز شده است.

0 دیدگاه ثبت شده در “تفاهم نامه اوقاف و ایرانسل در اراضی وقفی شوشتر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر