قطار توسعه همه جانبه بهداشت و درمان شوشتر به ایستگاه فناوری اطلاعات(IT) رسید؛ استقلالِ کامل از اهواز در زیر ساخت های کامپیوتری و اتوماسیون

 

 

 

دکتر فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر از استقلال کامل حوزه آی تی دانشکده علوم پزشکی شوشتر و راه اندازی سیستم های اینترنتی، کامپیوتری و اتوماسیونی بصورت مستقل از اهواز خبر داد.

دکتر ابول نژادیان رئیس این دانشکده بیان کرد: توسعه و پیشرفت بهداشت و درمان شوشتر، بدون رشد و توسعه در حوزه آی تی امکان پذیر نیست وخوشبختانه تغییرات بنیادین و پیشرفت های بزرگ دانشکده علوم پزشکی شوشتر را در این زمینه شاهد هستیم.

ایشان همچنین با بیان اینکه در حال حاضر فقط سایت دانشکده علوم پزشکی شوشتر از دانشگاه اهواز مستقل نشده که این مهم نیز بزودی انجام خواهد شد، راه اندازی سیستم پَکس(pacs ) بیمارستان جهت ارسال تصاویر سی تی اسکن و ام.آر.آی به راه دور برای پزشک از طریق وب که تسریع در روند تشخیص و درمان بیماران، بدون نیاز به حضور فیزیکی پزشک در هر ساعت از شبانه روز را ممکن می کند از مهمترین این دستاوردها برشمرد و افزود:

راه اندازی سیستم کارتابل (اتوماسیون اداری) دانشکده بصورت مستقل از دانشگاه اهواز با افزایش تعداد کاربران به ۳۰۰ نفر،

راه اندازی سیستم مستقل مناقصات جهت انجام مناقصات و مزایدات دانشکده،

راه اندازی سیستم مالی تعهدی جهت ثبت اسناد مالی،

راه اندازی سامانه حقوق و دستمزد جهت پرداخت حقوق کارمندان و بازنشستگان

راه اندازی اتوماسیون تغذیه دانشجویی جهت رزرو غذای دانشجویان

راه اندازی اتوماسیون آموزشی(سما)، صندوق رفاه دانشجویان و امور فارغ التحصیلان

و راه اندازی اتوماسیون واحد آموزشی کارکنان جهت ثبت دوره های آموزشی کارمندان بصورت مستقل را از جمله این موفقیت ها برشمردند.

این مقام مسئول در پایان گفت: صمیمانه از مسئول واحد آی تی دانشکده علوم پزشکی شوشتر، سر کار خانم موسوی و تمامی عزیزانی که در این راه زحمت کشیده اند قدردانی می کنم و امیدوارم توسعه همه جانبه و حرکت رو به جلو در شهرستان شوشتر همواره ادامه داشته باشد.

0 دیدگاه ثبت شده در “قطار توسعه همه جانبه بهداشت و درمان شوشتر به ایستگاه فناوری اطلاعات(IT) رسید؛ استقلالِ کامل از اهواز در زیر ساخت های کامپیوتری و اتوماسیون”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر