اتصال شهرک صنعتی شماره ۲ شوشتر به شبکه سراسری راه آهن

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: شهرستان شوشتر دارای ۲ شهرک و یک ناحیه صنعتی است که در سال جاری بیش از ۸۰ میلیارد ریال اعتبار بمنظور ایجاد و توسعه زیرساخت های مورد نیاز برای سرمایه گذاری در این شهرکها و ناحیه صنعتی هزینه شده است.

به گزارش پیک شوشتر ، ” اخلاق محمدیان ” اظهار کرد: تاکنون ۱۲۶ فقره قرارداد واگذاری حق انتفاع اراضی صنعتی در این شهرستان با متقاضیان سرمایه گذاری انعقاد یافته که از این تعداد، ۵۵ واحد تولیدی به بهره برداری رسیده است و این واحدها برای ۷۳۸ نفر با سرمایه گذاری ۶۴۳ میلیارد ریالی ایجاد اشتغال کرده اند.

محمدیان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان و راه آهن زاگرس بیان کرد: بر مبنای این تفاهم نامه ۵۰ میلیارد ریالی، شهرک صنعتی شماره ۲ شوشتر به شبکه سراسری راه آهن متصل خواهد شد و این اقدام جهشی فوق العاده در جذب سرمایه گذاران جدید و تسهیل شرایط صادراتی برای تولید کنندگان مستقر در این شهرک است.

وی تصریح کرد: چنانچه یک متقاضی سرمایه گذاری برای خرید زمین در شهرک های صنعتی اقدام کند و در چارچوب قرارداد این واگذاری صورت پذیرد اما هیچ اقدامی در راستای ساخت و ساز و به بهره برداری رساندن واحد خود انجام ندهد بر اساس دستورالعمل، قرارداد فی مابین فسخ و در صورت داشتن متقاضی به او واگذار خواهد شد اگرچه این فسخ دارای پروسه ای است که مطابق قانون اجرایی می شود.

محمدیان ادامه داد: در راستای تأمین برق مورد نیاز شهرک های صنعتی خواستار همکاری بیشتر شرکت توزیع برق با واحد صنعتی پرشین کلر و همچنین شهرک صنعتی شماره ۲ شوشتر هستیم.

یادآور می شود پروژه های عمرانی اتصال شهرک صنعتی شماره ۲ شوشتر به شبکه سراسری راه آهن، تأمین برق، تأمین فیبر نوری، ساخت، راه اندازی و تکمیل تصفیه خانه، آبرسانی به ناحیه صنعتی شعیبیه شوشتر، گاز رسانی به فاز اول شرکت پرشین کلر در سال جاری در شهرک ها و نواحی صنعتی شوشتر اجرایی شده و بخشی از آنها به اتمام رسیده اند.

0 دیدگاه ثبت شده در “اتصال شهرک صنعتی شماره ۲ شوشتر به شبکه سراسری راه آهن”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر