مصاحبه اختصاصی پیک شوشتر با مهندس بهنام مریدی / مریدی: شورای شهر شوشتر هیچ مذاکره رسمی برای قبول مسئولیت شهرداری شوشتر با من نداشته است / برای خدمت به مردم شوشتر آماده ام

 

مهندس بهنام مریدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار سایت خبری پیک شوشتر در پاسخ به این پرسش که اگر شورای شهر شوشتر از شما درخواست نماید که شهردار شوشتر بشوید ، آیا قبول می کنید؟ گفت: تاکنون بنده با شورای شهر شوشتر هیچ مذاکره رسمی نداشته ام .

وی در تاکید پرسش خبرنگار پیک شوشتر که آیا تصدی سمت شهردار شوشتر را قبول می کنید؟ افزود: شورای شهر شوشتر مذاکره رسمی با بنده نداشته است .

شهردار سابق شوشتر در پاسخ به این پرسش خبرنگار که گرچه هم اکنون جنابعالی مدیرکل سازمان ثبت احوال خوزستان را برعهده دارید ولی اگر مردم شوشتر اعم از بختیاری ، شوشتری و عرب از شما بخواهند به شوشتر برگردید و شهردار شوشتر بشوید قبول می کنید؟ گفت: من برای خدمت به مردم شوشتر آماده ام . بنده متعلق به مردم شوشتر هستم و با افتخار برای خدمتگزاری به مردم شوشتر آماده ام .

مهندس بهنام مردیدی افزود: همیشه در هر پُست و مقامی که در استان خوزستان بوده ام به یاد شوشتر بوده ام و خودم را متعلق به مردم شوشتر می دانم ولی تاکنون شورای شهر شوشتر هیچ مذاکره رسمی برای تصدی شهردار آینده شوشتر با بنده نداشته است ./

0 دیدگاه ثبت شده در “مصاحبه اختصاصی پیک شوشتر با مهندس بهنام مریدی / مریدی: شورای شهر شوشتر هیچ مذاکره رسمی برای قبول مسئولیت شهرداری شوشتر با من نداشته است / برای خدمت به مردم شوشتر آماده ام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر