مسئولین آمادگی ندارند تا عید نوروز به شوشتر سفر نکنید

 

مردم شهر تاریخی و جهانی شوشتر از دیرباز ، همیشه آمادگی استقبال از مهمانان نوروزی و توریستهای داخلی و خارجی بوده اند و با آغوشی باز از توریستها و جهانگردان استقبال نموده اند . برای مردم شوشتر فرقی ندارد شما مهمان نوروزی باشید و یا توریست داخلی یا خارجی . مردم شوشتر به خوبی از مهمانان نوروزی و توریستهای داخلی و خارجی مهمان نوازی می کنند زیرا مردم شوشتر خونگرم و مهمان نواز هستند .

ولی با وجود اینکه تنها حدود یک ماه به عید نوروز سال ۱۳۹۷ باقی مانده است اما هنوز مسئولان این شهرستان آمادگی استقبال از مهمانان نوروزی را ندارند . اگر هم اکنون به شوشتر سفر کنید از خود می پرسید پس مسئولان این شهر تاریخی و جهانی چه می کنند؟ چرا مسئولان شوشتر خود را برای استقبال از مهمانان نوروزی آماده نکرده اند؟ چرا وضعیت آسفالت خیابانها و کوچه های شوشتر بد است؟ چرا خیابانها خط کشی نیستند و چرا چهره شهر بوی بهار نمی دهد؟

باید صادقانه با شما مهمان نوروزی و توریست داخلی یا خارجی صحبت کرد . تنها یک ماه به عید نوروز سال ۱۳۹۷ باقی مانده است ولی صادقانه به شما بگوییم . شوشتر شهردار ندارد و شهردار شوشتر مدتی پیش استعفا داده است ولی با وجود اینکه نزدیک عید نوروز هستیم اما شهردار جدید انتخاب نشده است . مشکل از مردم شوشتر نیست و مردم هم از این وضعیت عذاب می کشند . مشکل از شورای شهر این شهر تاریخی است که عجله ایی برای انتخاب شهردار جدید ندارد . شما توریستهای محترم انتظار نداشتید که بشنوید شوشتر ، شهردار ندارد ولی این حقیقت شوشتر است . شاید انتظار نداشتید که از زبان خبرنگار بشنوید که فرمانداری شوشتر هم اکنون سرپرست دارد ولی این حقیقت شوشتر است .

به خاطر این است که می گوییم تا عید نوروز فعلا به شوشتر سفر نکنید زیرا مسئولین شوشتر آمادگی استقبال از مهمانان نوروزی را ندارند .

در خبرها می خوانیم که ستاد استقبال از مهمانان نوروزی تشکیل شده است ولی شما این آمادگی را تا این لحظه که یک ماه به عید نوروز مانده است جدی نگیرید .

اینجا همانند اصفهان ، همدان ، شیراز ، یزد و دیگر شهرهای تاریخی نیست که اقدامات ویژه برای استقبال از مهمانان نوروزی داشته باشند . اینجا هنوز دعوا بر سر عزل و یا ابقای مدیران است . اینجا کمتر مسئولی دلش برای وضعیت نامناسب آسفالت خیابانها و کوچه ها می سوزد . اینجا فقط مردم هستند که از نبود یک موزه در شهر تاریخی و جهانی شوشتر دلشان می سوزد . اینجا مردم هستند که می گویند چرا نباید شوشتر فرودگاه داشته باشد تا توریستهای داخلی و خارجی بهتر بتوانند به شهر تاریخی شوشتر سفر کنند . اصلا اینجا نباید حرف از فرودگاه و موزه و سنگفرش کردن خیابانها ، بیکاری جوانان و خیلی از رویاهای بزرگ بزنیم . اینجا شهر عکسهای سلفی و تبلیغات است . اینجا اگر می خواهید به شما خیال پرداز و انگ نچسبد باید انتقاد نکنی و سکوت پیشه کنی .

اما من به شما توریستهای داخلی و خارجی می گویم اگر قرار است که می گویند به قطار در حال حرکت سنگ می زنند و نه قطار بدون حرکت ، پس بگذارید ما این سنگها را به خاطر مردم شوشتر و شما توریستهای داخلی و خارجی بخوریم . زیرا برای ما پیشرفت و آبادانی شهر تاریخی و جهانی شوشتر مهم است .

اگر شما که توریست هستید و عید نوروز سال ۱۳۹۷ به شوشتر سفر کردید و از این وضعیت ناراضی بودید بدانید خبرنگاران مستقل و قلم به دستانی بودند که فریاد زدند و به مسئولان تلنگر زدند .

باز هم می گوییم تا عید نوروز سال ۱۳۹۷ به شوشتر سفر نکنید مسئولین آمادگی ندارند ./

گزارش : مصطفی فتحی زاده – خبرنگار

0 دیدگاه ثبت شده در “مسئولین آمادگی ندارند تا عید نوروز به شوشتر سفر نکنید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر