آیین تجلیل از دانش آموزان ممتاز و تلاشگر در بیست و پنجمین سال تاسیس مدارس غیردولتی آینده سازان شوشتر

 

 

 

تالار فرهنگ شهرستان شوشتر همچون سالهای اخیر، همزمان با ایام مبارک دهه ی فجر در دو روز متوالی میزبان جشن تجلیل از دانش آموزان ممتاز و تلاشگر مدارس غیردولتی آینده سازان و حضور پرشور اولیا و مربیان و مسئولین اداره ی آموزش و پرورش شهرستان شوشتر بود.

این جشن با تلاوت قرآن، ابتدا توسط دانش آموزان پایه ی سوم ابتدایی، و سپس جمع خوانی تمام دانش آموزان مقطع دبیرستان آغاز گردید.
آنگاه دانش آموزان پایه دوم ابتدایی سرود ملی را با هماهنگی و زیبایی خاصی اجرا کردند. جشن با پخش فیلم کوتاهی که به مناسبت سالگرد بیست و پنجمین سال تاسیس مدارس آینده سازان تهیه شده بود و سبب به وجد آمدن حاضران در جلسه شد، ادامه یافت.
حاضران ، سپس شنونده بیانات جناب آقای فرجیان پور موسس مدارس غیردولتی آینده سازان بودند. ایشان در ضمن بیانات خود حسن اعتماد خانواده ها و حضور همیشگی آنها در برنامه های گوناگونی که از سوی مدرسه برگزار می شود، را مهمترین دستاورد مدارس آینده سازان در طول سالهای اخیر دانستند. ایشان همچنین نوید اخذ مجوز “موسسه” جهت تکمیل مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا دیپلم را به اطلاع عموم رساندند و در ضمن سخنان خود مدارس آینده سازان را همچون جوانی ۲۵ساله معرفی کردند که برای رفع کاستی های خود و برداشتن گامهای مقتدرانه در مسیر تعالی و کمال دست خود را برای طلب یاری به سوی اولیا دراز کرده است و امید دارد که این دست همچون گذشته به گرمی فشرده شود.
در این مراسم جناب آقای معینی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان شوشتر در ضمن سخنان خود مدارس آینده سازان را یک مرکز آموزشی خاص معرفی کردند و علت متمایز بودن آن را داشتن برنامه ی خوب و صرف بخش عمده ی انرژی موسس و مربیان این مدارس در جهت آموزش مهارت های زندگی به دانش آموزان دانستند. و تاکید کردند که آموختن مهارت های زندگی و اجتماعی از ضروریات بوده و قطعا هزینه بردار است.
آقای چراغی معاونت آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش شهرستان شوشتر توصیه هایی در زمینه ی چگونگی برخورد اولیا با فرزندانشان داشتند و به تاثیر و اهمیت نوع روش های آموزشی مقطع ابتدایی در پرورش نیروهای مستعد برای داشتن کشوری پیشرفته در تمام زمینه ها اشاره کردند.

در ادامه آقای شیرالی مدیر مدارس آینده سازان برخی از دستاوردها و اهداف پیش روی این مرکز آموزشی را برشمردند. و دست یابی به این دستاوردها را مرهون برنامه ریزی و سیاست گذاری های دقیق و عملکرد مفید عوامل اجرایی دانستند.

در پایان سرود همگانی توسط دانش آموزان اجرا شد و جوایزی از سوی مدرسه به دانش آموزان تلاشگر اهدا گردید. همچنین مدال افتخار مدارس آینده سازان به گردن دانش آموزانی که دارای ویژگی های خاص علمی،فرهنگی، ورزشی و اخلاقی بودند به دست مسئولان حاضر آویخته شد.

0 دیدگاه ثبت شده در “آیین تجلیل از دانش آموزان ممتاز و تلاشگر در بیست و پنجمین سال تاسیس مدارس غیردولتی آینده سازان شوشتر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر