کشت و صنعت امام خمینی(ره) رکورد دار صنعت نیشکری

 

 

 

به گزارش خبرنگار پیک شوشتر ، کشت و صنعت امام خمینی(ره) با تولید یکصد هزار تن شکر خام برای اولین بار به ظرفیت اسمی تولید کارخانه دست یافت.
مدیرعامل کشت و صنعت امام خمینی(ره) شوشتر از پایان برداشت نیشکر از سطح ۱۰هزار هکتار مزارع این شرکت تولیدی خبر داد و گفت: خداوند منان را شاکریم که در سال جاری با توجه به وضعیت رشد خوب نیشکر و به همت همه همکاران توانستیم با تولید یکصد هزار تن شکر خام برای اولین بار به ظرفیت اسمی کارخانه برسیم.
ناصر مجدی با اشاره به ظرفیت اسمی تولید یک صد هزار تن شکر خام کارخانه شکر گفت: این مقدار شکر با برداشت ۸۷۴ هزار تن نیشکر از سطح ۱۰ هزار هکتار مزارع نیشکر صورت گرفت.
مجدی تصریح کرد: ضریب استحصال شکر از نیشکر در این شرکت یک رکورد جدید محسوب می شود، بطوریکه با استحصال ۱۱٫۵ تن شکر از هر صد تن نیشکر به بالاترین راندمان در شرکت های نیشکری دنیا دست یافتیم.
مجدی اظهار داشت: جهت حفظ محیط زیست و کمک به محیط پیرامون تصمیم ۳۰ درصد از برداشت محصول نیشکر امسال بصورت سبز برداشت شد و بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته این مقدار به تدریج در سال های بعد افزایش پیدا می کند.
شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی از جمله واحدهای هفتگانه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی بوده که در ۳۰ کیلومتری جنوب شوشتر واقع شده است./

 

پیام مدیرعامل شرکت کشت و صنعت امام خمینی ( ره ) شوشتر

 

به گزارش پیک شوشتر ، متن پیام مدیرعامل شرکت کشت و صنعت امام خمینی ( ره ) به شرح زیر می باشد که منتشر می گردد :

همکاران عزیز
فرا رسیدن سال نو را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و سالی سرشار از سلامتی ، تندرستی و موفقیت را برایتان از خداوند منان خواستارم . تولید یکصد هزار تن شکر از ۸۷۴۰۰۰ تن نیشکر و کسب رتبه اول تولید در بین شرکت های توسعه نیشکر ، باعث افتخار و مباهات اینجانب میباشد و دست یکایک مدیران ، روسای ادارات، کارشناسان عزیز ، تکنسین های گرانقدر و کارگران پرتوان و گرامی را که خالصانه در گرمای طاقت فرسای تابستان ، نیشکر را رشد داده، حمل کردند و شکر را استحصال نمودند میبوسم و خیر و خوشی دنیا و رستگاری آخرت را برای همگان از خداوند متعال خواستارم . انشاءالله تلافی به خیر خواهد شد . ارادتمند همگی .
ناصر مجدی – مدیرعامل شرکت کشت و صنعت امام خمینی ( ره ) شوشتر

0 دیدگاه ثبت شده در “کشت و صنعت امام خمینی(ره) رکورد دار صنعت نیشکری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر