محبوب ترین چهره در اتحاد اقوام شوشتری ، بختیاری ، عرب و گُتوندی ، کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی شوشتر و گتوند می شود

 

محبوب ترین چهره اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی استان خوزستان از حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند ، کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی می شود .

به گزارش صفحه ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی سایت خبری پیک شوشتر ، وی که در منطقه … ( نام این منطقه نزد پیک شوشتر محفوظ است ) شهرستان شوشتر به دنیا آمده است در دوران تصدی مدیریت خود در شهرستان شوشتر فعالیت‌های زیادی در عرصه عمرانی و علمی داشته است.

وی چندین مسئولیت مهم در استان خوزستان داشته است . ایشان هر کجا فعالیت کرده است مدیریتی فعال، پویا، جوان‌گرا و موفق داشته است و به این دلیل همیشه گزینه پست‌های سخت و دشوار در استان خوزستان بوده است.

شاخصه اعتدال‌گرایی وی آن است که در دولت دوم خرداد و در دولت اصول‌گرا نیز مسئولیتهای مهم داشته است و به این دلیل مورد وثوق دو طیف اصول‌گرا و اصلاح‌طلب است.

برخی از گمانه زنیهای شهروندان این است که نام وی مهندس بهنام مریدی است ولی این گمانه زنی اشتباه است زیرا این کاندیدای بسیار محبوب دارای مدرک دکترا می باشد و هیچ کدام از گمانه زنیهایی که ممکن است پس از انتشار این خبر مهم انتخاباتی در فضای مجازی گفته شود درست نمی باشد .

وی آنقدر توانمند و محبوب می باشد که به راحتی می تواند حداکثر آرای همه کاندیدای انتخابات دو سال آینده مجلس شورای اسلامی شوشتر و گتوند را به دست آورد .

پس از اعلام کاندیداتوری این چهره محبوب در انتخابات مجلس شورای اسلامی ، کلیه اقوام و طوایف بختیاری ، شوشتری ، عرب و گتوندی از وی اعلام حمایت خواهند نمود زیرا نام وی با اتحاد اقوام گره خورده است .

گرچه از هم اکنون برخی از چهره های قدیمی انتخابات مجلس و برخی از چهره های جویای نام و جدید ، خود را برای انتخابات دو سال آینده مجلس شورای اسلامی آماده نموده اند ، اما با آمدن این چهره محبوب ، موجی از خوشحالی و اتحاد اقوام را در پی خواهد داشت .

پیک شوشتر از هم اکنون گمانه زنیها و حدسیاتی که پس از انتشار این خبر مهم انتخاباتی در فضای مجازی گفته خواهد شد را نادرست می داند و نام این کاندیدای محبوب به جهت جلوگیری از تخریب زودهنگام وی ، نزد پیک شوشتر محفوظ می باشد ./

 

 

0 دیدگاه ثبت شده در “محبوب ترین چهره در اتحاد اقوام شوشتری ، بختیاری ، عرب و گُتوندی ، کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی شوشتر و گتوند می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر