اعطای تخفیف مجازات به تحویل‌دهندگان سلاح غیرمجاز / کسی حق ندارد برای گرفتن حق خود از دیگری به زور متوسل شود

frf

رئیس کل دادگستری استان خوزستان اعلام کرد: افرادی که سلاح غیرمجاز دارند، می‌توانند با تحویل سلاح خود، ضمن برخورداری از تخفیف در مجازات، در صورت احراز صلاحیت، مجوز نگهداری سلاح مجاز دریافت کنند .

به گزارش سایت خبری پیک شوشتر ، دکتر فرهاد افشارنیا در همایش سران عشایر استان خوزستان ، اظهار داشت:‌ در سال ۱۳۹۰ طبق مصوبه دولت و مجلس شورای اسلامی ، افراد دارای سلاح مجاز که علاقه به نگهداری سلاح داشتند ، فرصت پیدا کردند که سلاح خود را تحویل دهند .

وی ادامه‌داد: در این طرح بیش از ۴۰ هزار نفر از تحویل‌دهندگان سلاح‌های غیرمجاز توانستند مجوز سلاح شکاری مجاز دریافت کنند.

دکتر افشارنیا تصریح کرد:‌ سلاح منشاء اصلی بسیاری از جرائم مانند تهدیدات ، قتل ، راهزنی و سرقت‌های مسلحانه ، انتقام‌های شخصی و قتل‌های خانوادگی است که در کنار قاچاق اسلحه ، نرخ بالایی از جرائم را شامل می‌شود .

وی هشدار داد: کسی حق ندارد برای گرفتن حق خود از دیگری ، به زور متوسل شود و با اقدام غیرقانونی امنیت مردم را مخدوش کند ./

0 دیدگاه ثبت شده در “اعطای تخفیف مجازات به تحویل‌دهندگان سلاح غیرمجاز / کسی حق ندارد برای گرفتن حق خود از دیگری به زور متوسل شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر