پل شهید کجباف شوشتر مجهز به دوربین کنترل ترافیک می شود

IMG_20140923_082332

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شوشتر از تجهیز پل شهید کجباف به دوربین کنترل ترافیک خبرداد .

سرگرد محمد تدین پور در گفتگو با خبرنگار سایت خبری پیک شوشتر گفت: به زودی پل شهید کجباف شوشتر به دروبینهای کنترل ترافیک و سرعت مجهز می شود و رفتار ترافیکی رانندگان خودرو و موتورسیکلت با دوربینهای پلیس کنترل می شوند .

وی افزود: حداکثر سرعت در پل شهید کجباف ۶۰ کیلومتر است و در صورتی که رانندگان خودرو و موتورسیکلت از سرعت مجاز تخطی نمایند در همان لحظه توسط دوربینها جریمه و اعمال قانون می شوند .

تدین پور همچنین تصریح کرد: بر روی پل شهید کجباف و پل آزادگان شوشتر برای جلوگیری از سوانح رانندگی ، جداکننده نصب خواهد شد .

ایشان خاطرنشان کرد: برای سه نقطه از شوشتر درخواست نصب پل هوایی عابر پیاده به صورت مکانیزه ( پله برقی ) داده ایم که از جمله می توان به خیابان روبروی پارک بعثت و خیابان روبروی بیمارستان خاتم الانبیاء اشاره کرد .

وی افزود: همچنین در زمینه مهندسی ترافیک و نمایان کردن نقاط حادثه خیز مانند ایمن سازی خطوط عابر پیاده اقدامات خوبی صورت گرفته است .

رییس پلیس راهور شوشتر گفت: از روز چهارشنبه جریمه ناشی از دیرکرد پرداخت جرایم رانندگی تا پایان سال ۹۴ بخشیده می‌شود و رانندگانی که مشمول جرائم دیرکرد که فقط تا پایان سال ۹۴ می باشند می توانند تنها اصل جریمه را پرداخت نمایند و دیگر نیازی به پرداخت مازاد جریمه رانندگی نیستند و این فرصت محدود می باشد .

سرگرد محمد تدین پور در پایان افزود: در دو ماهه سال ۹۵ هیچگونه تصادف فوتی در شوشتر نداشتیم و در سال ۹۴ نیز نسبت به سال ۹۳ توانستیم ۳۰ درصد کاهش کشته در تصادفات رانندگی شوشتر داشته باشیم ./

0 دیدگاه ثبت شده در “پل شهید کجباف شوشتر مجهز به دوربین کنترل ترافیک می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر