تیراندازی در پارک داریون شوشتر خانواده ها را وحشت زده کرد / فرمانده نیروی انتظامی شوشتر : عامل تیراندازی در پارک داریون شوشتر شناسایی شد

مصاحبه سرهنگ حسنوند با پیک شوشتر

شب گذشته در حالی که خانواده ها برای تفریح به پارک داریون شوشتر رفته بودند با صدای چند شلیک گلوله توسط افراد ناشناس ، هراسان و وحشت زده شدند .

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوشتر در گفتگو با خبرنگار سایت خبری پیک شوشتر گفت: صدای تیراندازی و شلیک چند گلوله در پارک داریون شوشتر که موجب وحشت خانواده ها شده بود بلافاصله توسط عوامل نیروی انتظامی پیگیری و بنده شخصا نیز جهت شناسایی عامل تیراندازی در محل حضور یافتم .

سرهنگ بهروز حسنوند افزود: عامل تیراندازی در پارک داریون شوشتر شناسایی شده است که به زودی دستگیر می شود .

وی خاطرنشان کرد: فردی که اقدام به تیراندازی در پارک داریون شوشتر نموده است متاسفانه به تازگی از زندان آزاد شده و این بار در یک درگیری که در پارک داریون صورت گرفت اقدام به شلیک چند گلوله با سلاح شکاری نموده است .

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوشتر تصریح کرد: تیم های پلیس و عوامل نیروی انتظامی این فرد مجرم را شناسایی و به زودی دستگیر خواهند نمود .

سرهنگ بهروز حسنوند گفت: از تماس شهروندان با نیروی انتظامی که در همان لحظات اولیه با پلیس ۱۱۰ همکاری نمودند تشکر می کنیم و این ارتباط مردم با پلیس موجب تقویت امنیت در جامعه می شود ./

www.peikshushtar.ir

 

One thought on “تیراندازی در پارک داریون شوشتر خانواده ها را وحشت زده کرد / فرمانده نیروی انتظامی شوشتر : عامل تیراندازی در پارک داریون شوشتر شناسایی شد”

  1. شهروند گفت:

    چرا زندانی که قبلا زندان بوده جرئت همچین کاری را کرده؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرسنجی

به نظر شما بیشترین و مهمترین مشکل شوشتر که از نماینده مجلس انتظار دارید پیگیری کند چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

نظر سنجی

نظر شما در مورد سیستم جدید و قالب سایت پیک شوشتر چیست؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

سرویس عکس پیک شوشتر