آپارتمان‌های پیش خرید در کرج فرصت‌های بی ‌نظیر در بازار مسکن

بهترین زمان برای پیش خرید آپارتمان در شهر قدس مرداد 1402

شناسایی موقعیت‌های مورد نظر

روی مهارت های فروش خود کار کنید فروش ملک آسان نیست. شما با یک محصول بسیار گران قیمت کار می کنید که در بسیاری از موارد زندگی خریدار را تغییر می دهد. شما باید مهارت های فروش خود را نه تنها برای به دست آوردن مشتریان بالقوه ، بلکه برای ترغیب آنها به خرید تقویت کنید. برخی از مهم ترین مهارت هایی که باید روی آنها کار کنید فعالانه گوش دادن شما باید یاد بگیرید که چگونه واقعاً گوش دهید و آنچه را که مشتری می‌گوید درک کنید، اما همچنین به اقدامات او توجه زیادی داشته باشید.

شناسایی موقعیت‌های مورد نظر

اگر آنها به شما بگویند که آشپزخانه بزرگ نمی‌خواهند،پیش خرید آپارتمان در عظیمیه اما بعد از بزرگی هر خانه‌ای که به آنها نشان می‌دهید شکایت کنند، می‌دانید که شروع به جستجوی مکان‌هایی با آشپزخانه‌های بزرگ‌ تر کنید.دانا بودن به عنوان یک مشاور املاک، همیشه باید دو چیز را هنگام نمایش یک لیست بدانید حقایق در مورد محله در صورت تصمیم آنها برای خرید ملک، مراحل بعدی چیست. این همچنین به معنای ترکیب دانشی است که از مشتری دارید با اطلاعاتی که از فهرست جمع آوری می کنید.

 تحلیل قیمت‌ها و روندها

اگر آنها می خواهند در سه ماه نقل مکان کنند اما ملک برای سه و نیم در دسترس نخواهد بود، مشتریان شما باید بدانند. معلم شدن شما باید یاد بگیرید که چگونه مفاهیم پیچیده را به روشی ساده توضیح دهید تا مشتریانتان به شما اعتماد کنند و به توصیه های شما اهمیت دهند. این به ویژه برای خریدارانی که برای اولین بار خرید می کنند بسیار ارزشمند است. صریح بودن . گاهی اوقات تصمیم گیری مشتریان بیش از حد انتظار طول می کشد. شما باید به اندازه کافی مصمم باشید تا به آن بگویید که اگر آنها می خواهند جایی را از دست بدهند، زیرا تصمیمی نگرفته اند.

 تحلیل قیمت‌ها و روندها

جلب اعتماد آنها. اگر به موقع حاضر شوید، املاکی را به آنها نشان دهید که با نیازهایشان مطابقت دارد، اطلاعات زیادی در مورد محله، اوراق اداری و مقررات داشته باشید و مایل باشید در مورد آن چیزها به آنها آموزش دهید، اعتماد مشتریان خود را جلب خواهید کرد. جدای از پیوستن به و ایجاد روابط با سایر مشاوران املاک ، مهم است که از شبکه موجود خود استفاده کنید. به دوستان، خانواده و آشنایان خود بگویید که اکنون یک مشاور املاک هستید و از آنها بخواهید که شما را به دیگران معرفی کنند.

مراحل انجام معامله

یک زوج و یک مشاور ملکی در حال امضای قرارداد ملکی به انجمن یا مشاوران املاک محلی خود بپیوندید، با دوستان و خانواده خود تماس بگیرید و با سایر نمایندگان شریک شوید تا به شما در تسریع اولین فروش خود کمک کنند.به عنوان یک مشاور املاک ، باید اطمینان حاصل کنید که حداکثر ارزش را قبل، حین و بعد از فروش به مشتریان خود ارائه می دهید. این تلاش در قالب ارجاعات یا روابط تجاری مادام العمر به شما باز خواهد گشت بسیاری از مشتریان ملک خود را سالها بعد می فروشند یا خانه دومی می خرند.

مراحل انجام معامله

ارائه حداکثر مقدار لزوماً به این معنی نیست که شما باید کارهای اضافی زیادی را انجام دهید. این در مورد بهینه سازی کاری است که در حال حاضر انجام می دهید و اقدامات خود را مطابق با آنچه که آنها مهم می دانند تنظیم کنید. برای افزایش ارزش درک شده اعمال خود ارزش منحصر به فرد را ارائه دهید رابطه شما با مشتریان زمانی به پایان نمی رسد که کلید مکان جدیدشان را به آنها تحویل دهید و آنها صاحب خانه شوند . همچنین به این معنی نیست که آنها را با پیام های متنی، تماس های تلفنی یا ایمیل های روزانه بمباران کنید.

خط آخر

در عوض، می‌توانید یک مدیر ارتباط با مشتری بگیرید و یک لیست ایمیل از مشتریان قبلی ایجاد کنید. می‌توانید آن را بر اساس علایق، محله‌ها، تعداد بچه‌ها یا هر دسته دیگری تقسیم کنید. سپس، می‌توانید یک استراتژی فراگیری ایجاد کنید که در آن اطلاعات مرتبط مانند گزارش‌های روند بازار یا اخبار محلی را به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، اگر گروهی از مالکان دارید که ملک را برای سرمایه گذاری در املاک و قدردانی از ملک خریداری کرده اند، می توانید اخباری مانند افتتاحیه های آینده جاذبه های شهر جدید را برای آنها ارسال کنید.

اگر برای یک کارگزار کار می کنید، می توانید یک در همان کارگزاری پیدا کنید. یک ابتکار خوب این است که یک نماینده باتجربه‌ تر پیدا کنید که ممکن است مسئولیت‌ها را کنار بگذارد و مایل باشد دانش و حجم کاری خود را به اشتراک بگذارد. اگر یک مشاور املاک مستقل هستید ، می توانید یک مربی پیدا کنید که یکی از اعضای انجمن مشاوران مسکن محلی شما باشد . در هر صورت، بپرسید که آیا می‌توانید آنها را در فهرست‌ها سایه بزنید و بهترین روش‌ها را برای ارتباط با سرنخ‌ها و مشتریان سابق به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *