نکات کلیدی در انتخاب پروژه‌های پیش خرید آپارتمان در کرج

خرید مسکن: قدمی به سوی زندگی جدید

صرف نظر از آشنایی شما با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، شاید سرمایه گذاری در آن را در نظر گرفته باشید. همه‌ی ما برنامه‌های ثابت و تلنگر را دیده‌ایم، تنها راه برای ثروتمند شدن انجام این کار است. یا آن؟ این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه در حال حاضر در املاک و مستغلات درآمد کسب کنید.هر چند این درست است پس از دهه ها تغییر اجتماعی، توسعه صنعتی و نوسانات اقتصادی، املاک و مستغلات همچنان یکی از قابل اعتمادترین گزینه های سرمایه گذاری است .

خرید مسکن: قدمی به سوی زندگی جدید

با انجام تحقیقات صحیح و بهره گیری از شرایط مطلوب بازار، می توانید پیش خرید آپارتمان در عظیمیه نحوه  کسب درآمد در املاک و مستغلات را بیاموزید .در زیر چندین نکته برجسته املاک و مستغلات را مشاهده خواهید کرد که شما را در مسیر آزادی مالی قرار می دهد.قبل از اینکه پول نقد خود را روی میز بگذارید، بدانید که چه نوع ملک سرمایه گذاری می خرید. خانه چند خانواده است یا تک خانواده؟ آیا سرمایه گذاری در املاک تجاری را ترجیح می دهید؟ هر یک از این طبقات دارایی دارای درجات مختلفی از ریسک و بازده هستند.

بازار مسکن: راهنمای مختصر

افق زمانی شما چیست؟ چقدر زود به پول نیاز خواهید داشت؟ اگر این یک سرمایه گذاری کوتاه مدت است، گزینه های جایگزین را در نظر بگیرید داشتن پول در بلند مدت ملک اجاره ای ممکن است منطقی نباشد. اگر فقط می خواهید انگشت پای خود را در آب فرو کنید، یک تراست سرمایه گذاری املاک و مستغلات ممکن است مناسب تر باشد.تحقیق ضروری است. اما، برخی افراد برنامه ریزی و توجه را به حدی افراطی می کنند که به یک مانع تبدیل می شود. فلج تحلیلی دشمن شماره یک شما در املاک و مستغلات است.

بازار مسکن: راهنمای مختصر

در یک نقطه، شما باید گلوله را گاز بگیرید و زمانی که اعداد منطقی هستند، خرید کنید . شما باید بتوانید جریان نقدی یک ملک را تخمین بزنید تا بدانید زمان مناسب برای خرید چه زمانی است.جریان نقدی همه چیز در مورد مقدار پول نقدی است که ماهانه از سرمایه گذاری دریافت می کنید.برای انجام این محاسبه، تمام هزینه ها و پرداخت های مربوط به بهره برداری از ملک را در نظر بگیرید. با یک واحد مسکونی ملک اجاره ای، شما با جمع آوری اجاره از درآمد ایجاد می کنید .

امور قانونی: نکات مهم

پولی که از اجاره به دست می آورید، مالیات، بیمه، پرداخت ها، تعمیرات، به روز رسانی ها و سایر هزینه های مرتبط با مالکیت ملک را پوشش می دهد یک سرمایه گذار خوب املاک و مستغلات تمام هزینه هایی را که با داشتن ملک متحمل می شود در نظر می گیرد و آنها را در مقابل سود احتمالی می سنجد. ممکن است از این که چقدر هزینه برای اداره ملک دارد تعجب کنید.در برخی موارد، سرمایه‌گذاران املاکی را خریداری می‌کنند که حتی پس از هزینه‌ها به سختی می‌توانند آن‌ها را بشکنند.

امور قانونی: نکات مهم

محاسبه جریان نقدی یک معادله ساده است: کل هزینه های خود را از کل درآمد خود کم کنید. رقم حاصل مقدار پولی است که از دارایی خود به دست خواهید آورد.در اینجا یک مثال محاسبه جریان نقدی ماهانه در ملکی که به قیمت در ماه اجاره می کنید آورده شده است:جریان نقدی شما در این مثال است. این بدان معنی است که شما در حال ایجاد ذخایر برای هزینه های عمده آینده هستید. و همچنین می توانید در صورت افزایش نرخ بهره در آینده مقاومت کنید.پس از به دست آوردن این عدد، می توانید بازده سالانه سرمایه گذاری خود را محاسبه کنید .

خط آخر

این نرخ درصدی است که به شما می گوید سالانه چه مقدار از سرمایه گذاری خود را پس می گیرید. شما می توانید این عدد را با گرفتن جریان نقدی سالانه و تقسیم آن بر سرمایه گذاری اولیه خود تعیین کنید.تقسیم جریان نقدی بر سرمایه گذاری اولیه نشان می دهد که بازده سالانه سرمایه شما است. بد نیست با توجه به بازده متوسط ​​بازار است.در این مثال، بازگشت سرمایه شما استثنایی است. هر چیزی بالای معمولا به عنوان یک سرمایه گذاری مناسب در نظر گرفته می شود. اگر ملکی پیدا کردید .

که می تواند شما را به بازگشت سرمایه یا بالاتر برساند، از فرصت استفاده کنید و خرید کنید.همیشه از خود بپرسید که آیا سرمایه گذاری دارای جریان نقدی مثبت است یا خیر.اکنون بازارهای آنلاینی برای املاک اجاره ای وجود دارد که بسیاری از محاسبات را برای شما انجام می دهند.اما از آنجایی که قبلاً اینجا هستید، ابزاری را که اندرو ساخته است، سرمایه گذاری، بررسی کنید تا به شما در تعیین پتانسیل خود کمک کند ملک اجاره ای جریان نقدی از ابزار ما برای اطلاع از اینکه آیا معامله خوبی دریافت می کنید استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *